Marianne Czech 12+

BURDA Media 2000

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Marianne je lifestylový časopis pro sebevědomé a nezávislé ženy, které hledají harmonii mezi kariérou a rodinou. Zakládá si na tom, aby články nebyly povrchní a bezduché. Nabízí řadu rozhovorů s významnými lidmi a precizně zpracované články na téma vztahy, rodina, společnost, ženy, zdraví, životní styl a kultura.

Informace o předplatném
V aplikaci klepněte na „Předplatné“. Připraveny jsou varianty na tři měsíce za 4.99 €, šest měsíců za 8.99 € a dvanáct měsíců za 15.99 €. Platba je realizována přes váš účet u Apple. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením předplaceného období. Správu předplatného najdete v iPhone/iPadu v »Nastavení« |»iTunes a App Store« | »Apple ID« a »Předplatné | Spravovat«.

Digitální Marianne lze číst na libovolném mobilu, tabletu nebo počítači nebo si pořídit kombinované předplatné (papír + digitál). Více na www.predplatne.marianne.cz.

Ochrana osobních údajů
Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA Praha, spol. s r.o., jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách, akcích a nabídkách vydavatele. Více na http://eshop.burda.cz/casopisy/marianne/itunes.

Platební operace, realizované prostřednictvím App Store (iTunes), jsou provozovány společností Apple Inc. Více na www.apple.com/legal/privacy/cz.

Marianne Czech Support: http://eshop.burda.cz/nejcastejsi-dotazy

What’s New

Version 2.2.0

Opravy chyb

App Privacy

The developer, BURDA Media 2000, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers
  • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Shopping
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers

You Might Also Like

Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers