Medvěd - Znakujte s Tamtamem 4+

Centrum pro dětský sluch Tamtam o.p.s.

Designed for iPad

    • Free

iPad Screenshots

Description

Mobilní aplikace, která pomáhá dětem se sluchovým postižením naučit se základní sadu znaků pro každodenní komunikaci. Je sice určena především pro sluchově postižené děti do 8 let, ale mohou ji využít například i sourozenci nebo přátelé, kteří se chtějí naučit nejběžnější slovíčka ze znakového jazyka.

Děti si v aplikaci mohou hrát a učit se naprosto samostatně, nepotřebují k tomu asistenci rodičů. Aplikace je rozdělena do dvou částí. V první medvídek Čumáček hledá různé předměty ze tří oblastí – domácnosti, dopravy a školy. S hledáním potřebuje od dětí pomoci a po každém nalezení správného předmětu se k němu přehraje znakovací video. Ve druhé, čistě zábavní kategorii, se děti o medvídka starají – čistí mu zoubky, převlékají ho, ukládají ke spánku, atp.

Aplikaci vytvořili ve vzájemné spolupráci Centrum pro dětský sluch Tamtam a Ackee. V roce 2017, k pětiletému výročí od založení firmy, Ackee vyhlásilo soutěž o aplikaci za milion pro neziskovou organizaci a právě Tamtam se svým projektem uspěl.

www.ackee.cz/blog/category/5-let-ackee/

What’s New

Version 1.0

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

App Privacy

The developer, Centrum pro dětský sluch Tamtam o.p.s., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

ABCKidsTV - Tracing & Phonics
Education
Driving Games for Kids 2-5
Education
ABC Circus-Baby Learning Games
Education
Preschool Math games for kids
Education
Alphabets game. Learn alphabet
Education
Peek-a-Zoo Farm: Animal Sounds
Education