Meniu.lt - maistas į namus 4+

Maisto užsakymai, rezervacijos

Meniu UAB

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Restaurants super APP: order food, reserve a table, purchase gift coupons, find new places, leave reviews.

Meniu.lt – maistas į namus, rezervacijos ir kitos restoranų paslaugos.

- Meniu.lt programėlėje užsisakykite maistą į namus ar išsinešti. Rezervuokite staliukus mėgstamuose ar populiariuose Lietuvos restoranuose ir būkite tikri, kad atvykus nereikės stovėti eilėje ir Jums bus paruoštas puikus staliukas.

- Meniu.lt galėsite išsirinkti restorano čekį iš vienos didžiausių restoranų dovanų kuponų parduotuvių Lietuvoje. Vienas populiariausių čekių – universalus dovanų kuponas, kuriuo Jūs ar Jūsų artimieji galės pasinaudoti bet kuriame iš ilgo sąrašo restoranų. Tai puiki dovana bet kuriam skoniui!

- Meniu.lt greitai ir paprastai suraskite restoranus, kuriuose norėtumėte surengti savo šventę, konferenciją, susitikimą. Vos keliais paspaudimais išsiųskite užklausą įvairiems Jus sudominusiais restoranais, kurie su Jumis susisieks ir pateiks geriausią pasiūlymą.

- Meniu.lt programėlėje atraskite naujus, ar populiarius restoranus. Kai išalkstate, interaktyvaus žemėlapio pagalba suraskite netoliese esančias maitinimo įstaigas. Patogių ir įvairių restoranų filtrų dėka suraskite restoranus, atitinkančius jūsų skonį bei poreikius. Apsilankę bet kurioje maitinimo įstaigoje palikite apie ją atsiliepimą, kuris padėtų kitam apsispręsti, ar verta jame apsilankyti.

- Meniu.lt skaitykite restoranų apžvalgas, kuriose pateikiame įvairių restoranų vertinimus ir rekomendacijas. Meniu.lt taip pat rasite restoranų naujienas, interviu su žinomais žmonėmis ir restoranų šefais, straipsnių apie mitybos naujienas ir tendencijas.

What’s New

Version 1.9

- Bug fix

App Privacy

The developer, Meniu UAB, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink