iPhone Screenshots

Description

Meniu.lt - didžiausias Lietuvoje restoranų gidas siūlo:

- Atrasti dar neatrastas vietas, esančias visai šalia Jūsų. Restoranų gidas kviečia naudotis interaktyviu žemėlapiu, kuris akimirksniu parodys arčiausiai Jūsų esančias maitinimo įstaigas, o patogus ir tikslus filtras padės atrasti dar nepažintus skonius.

- Rezervuoti staliuką populiariausiuose Lietuvos restoranuose naudojantis itin paprasta ir patogia staliukų rezervacijos sistema. Jūs niekuomet nepamiršite savo rezervacijos, nes mes apie ją Jums priminsime.

- Vertinti savo apsilankymus restoranuose ar baruose. Dalintis savo įspūdžiais ir nuomone su kitais restoranų lankytojais. Kelti ragautų gardumynų nuotraukas ar pasidalinti įspūdingu restorano interjeru.

- Įsigyti dovanų čekius įvairiausiuose Lietuvos restoranuose. Restorano dovanų čekis - tai puiki dovana ne tik gurmanui, bet ir kiekvienam iš mūsų: draugui, kolegai, šeimos nariui ar giminaičiui.

- Skaityti profesionalių maisto vertintojų straipsnius apie jų potyrius įvairiausiuose restoranuose, kavinėse ar valgyklose. Sužinoti naujienas apie tik ką atsidariusias maitinimo įstaigas, atrasti naujus receptus ar sužinoti mėgstamiausius Lietuvos įžymybių patiekalus.

- Žaisti žaidimus ir dalyvauti akcijose, rinkti taškus ir mainyti juos į gurmaniškus prizus.

- Pasinaudoti geriausiais restoranų pasiūlymais, akcijomis, nuolaidomis, degustacijomis ir daugybe kitų tik Jums skirtų pasiūlymų.

What’s New

Version 1.2

1. On boarding
2. Bug fix

Information

Seller
Meniu UAB
Size
74.3 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Lithuanian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like