Mental Trek 4+

Mental Health for Ukraine project MH4U

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Поринь у цікаву та пізнавальну подорож самопізнання! На тебе чекає 5 захоплюючих станцій, протягом яких супроводжуватиме вірний друг – Макс. На кожній станції ти можеш переглянути відео, яке допоможе пройти квест. За вірні відповіді ти отримаєш зірочки.

Кожна станція має свою назву і ключовий меседж. Серед них такі важливі напрямки як наслідки булінгу для ментального благополуччя, єдність психічного і фізичного здоров’я, різні упередження в темі ментального здоров’я та ін.

Гра «MENTAL TREK» пропонує дієвий практичний інструмент допомоги в питаннях психічного здоров’я.

Гра «MENTAL TREK» підштовхує бути відповідальним за свій вибір, вчинки, бути уважними до себе і близьких, небайдужими і освіченим у такій важливій темі як ментальне здоров’я.
Гра «MENTAL TREK» навчає нас бути толерантними до людей, які мають психічні розлади або перебувають у стані психічного неблагополуччя, вчить умінню підтримувати людей, які перебувають у стані психічного неблагополуччя.

App Privacy

The developer, Mental Health for Ukraine project MH4U, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Kingdom School
Education
Празький Град Аудіогід
Education
Romanova
Education
MAIN SCHOOL
Education
Parliament Go
Education
Banknotes of Ukraine
Reference