Screenshots

Description

Bu uygulama Meraklı Minik dergisinin 2019-Ocak, 2017-Mart ve 2016-Ekim sayısı ile birlikte kullanılabilir. Meraklı Minik dergisini gazete bayilerinde, bazı kitapçılarda ve süpermarketlerde bulabilirsiniz.

Eğer Meraklı Minik dergisine erişiminiz yoksa, uygulamayı kullanabilmek için gerekli sayfaları "www.merakliminik.tubitak.gov.tr/uygulama" adresinden edinebilirsiniz.

Meraklı Minik uygulamasını indirin. Uygulamayı açın. Daha sonra cihazınızı derginizde belirtilen sayfalara doğru tutun. Böylece fotoğraftaki hayvanların, kuşların ya da müzik enstrümanlarının seslerini dinleyebileceksiniz.

NOT: Cihazınızın kamera kullanımıyla ilgili bir soruyla karşılaşırsanız, izin ver seçeneğine dokunun.

2007 yılından beri yayımlanmakta olan Meraklı Minik, her ayın 1’inde çıkan 32 sayfalık bir dergidir. Üç ve üzeri yaşlardaki çocuklara yöneliktir. Derginin içeriği, bir yetişkinin desteği ve yönlendirmeleriyle okunacağı düşünülerek hazırlanmaktadır. Derginin her sayısında ayrı bir tema ele alınmaktadır. Derginin sayfalarında çocukların keşif, araştırma ve merak duygularını harekete geçirecek, öğrenme gereksinimlerini karşılayacak fotoğraflı ve çizimli yazılara, etkinlik önerilerine ve oyunlara yer verilmektedir. Her sayıda derginin içinden oyun kartları, masaüstü oyunu, maket, maske, poster ve çıkartmalar gibi ekler çıkmaktadır.

What’s New

Version 1.05

Küçük düzenlemeler yapıldı.

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Ucnbln ,

Çalışmıyor

Uygulama hiç açılmıyor ne yazık ki. 1-2 saniye siyah ekran gösterip kendi kendine kapanıyor.

App Privacy

The developer, TÜBİTAK, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like