Ekran Görüntüleri

Açıklama

Bu uygulama Meraklı Minik dergisinin 2019-Ocak, 2017-Mart ve 2016-Ekim sayısı ile birlikte kullanılabilir. Meraklı Minik dergisini gazete bayilerinde, bazı kitapçılarda ve süpermarketlerde bulabilirsiniz.

Eğer Meraklı Minik dergisine erişiminiz yoksa, uygulamayı kullanabilmek için gerekli sayfaları "www.merakliminik.tubitak.gov.tr/uygulama" adresinden edinebilirsiniz.

Meraklı Minik uygulamasını indirin. Uygulamayı açın. Daha sonra cihazınızı derginizde belirtilen sayfalara doğru tutun. Böylece fotoğraftaki hayvanların, kuşların ya da müzik enstrümanlarının seslerini dinleyebileceksiniz.

NOT: Cihazınızın kamera kullanımıyla ilgili bir soruyla karşılaşırsanız, izin ver seçeneğine dokunun.

2007 yılından beri yayımlanmakta olan Meraklı Minik, her ayın 1’inde çıkan 32 sayfalık bir dergidir. Üç ve üzeri yaşlardaki çocuklara yöneliktir. Derginin içeriği, bir yetişkinin desteği ve yönlendirmeleriyle okunacağı düşünülerek hazırlanmaktadır. Derginin her sayısında ayrı bir tema ele alınmaktadır. Derginin sayfalarında çocukların keşif, araştırma ve merak duygularını harekete geçirecek, öğrenme gereksinimlerini karşılayacak fotoğraflı ve çizimli yazılara, etkinlik önerilerine ve oyunlara yer verilmektedir. Her sayıda derginin içinden oyun kartları, masaüstü oyunu, maket, maske, poster ve çıkartmalar gibi ekler çıkmaktadır.

Yenilikler

Sürüm 1.05

Küçük düzenlemeler yapıldı.

Oylar ve Yorumlar

1,0/5
1 Oy

1 Oy

Ucnbln ,

Çalışmıyor

Uygulama hiç açılmıyor ne yazık ki. 1-2 saniye siyah ekran gösterip kendi kendine kapanıyor.

Uygulama Gizliliği

TÜBİTAK adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz