Screenshots

Description

Meteksan Savunma

Türkiye'nin Teknoloji Geliştirme Merkezi Meteksan Savunma, dijital teknolojilere adapte olma vizyonuyla mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Kolay kullanım özelliğine sahip mobil uygulama ile Meteksan Savunma'nın ürünleri hakkında bilgi edinebilir, ürün broşürlerini indirebilir, mevcut ürünlerin detay özellikleri ve fotoğraflarını inceleyebilir, yeni çıkan ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz. Düzenli güncellemeler sayesinde ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili bilgi talep edebilir, Meteksan Savunma ile ilgili sektörel haberlere, fuar, etkinlik daveti gibi pek çok güncel içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.

Meteksan Savunma, kuruluğu 2006 yılından bugüne kadar edindiği derin yetkinliklerle faaliyet gösterdiği alanlarda, Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet güçleri için yerli, milli ve özgün yüksek teknoloji sistemler geliştiren ve üreten bir savunma sanayii şirketidir. Türkiye'nin askeri gemileri, helikopterleri, insansız hava araçları, denizaltıları ve füze sistemleri gibi birçok platformunda Meteksan Savunma'nın ürettiği ürünler yer almaktadır. Ayrıca geliştirdiği sistemleri dost ve müttefik ülkelere ihraç eden Meteksan Savunma, uluslararası işbirliği ve ekonomik gelişime katkı sağlamaktadır. Nitelikli kadrosu ile üniversite-sanayi iş birliğini en üst düzeyde tutarak sektöründe sinerjiye önem veren şirket, savunma sanayii sektöründe en güvenilir firma olma misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

What’s New

Version 1.6

Ürünler güncellendi

App Privacy

The developer, Meteksan Savunma, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like