MHD VALMEZ 4+

CHAPS spol. s r.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Mobilní aplikace MHD VALMEZ slouží cestujícím z Valašského Meziříčí a okolí.

Mezi hlavní funkce patří vyhledávání spojení, zobrazení aktuální dopravní situace v mapě s polohou všech zastávek MHD a s aktuální polohou autobusových spojů v reálném čase. Samozřejmostí je informování cestujících o mimořádnostech a výlukách v MHD.

Uživatelé aplikace si také mohou navolit vlastní virtuální odjezdová tabla, která jim v reálném čase poskytnou informace o odjezdech všech autobusových spojích MHD z dané zastávky. Tímto krokem získají požadované dopravní informace okamžitě, a to bez nutnosti opakovaně zadávat svoji trasu do vyhledávače spojení.

MHD ve městě Valašské Meziříčí a v obcích Krhová a Poličná je pro všechny cestující zdarma. Tvoří ji 7 autobusových linek, které obsluhují plně klimatizované, nízkopodlažní, bezbariérové a ekologické (pohon na CNG) autobusy Iveco, Urbanway 12 m a BMC, Neocity 9,5 m. Všechny autobusy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Vizuální podoba interiéru a exteriéru autobusů vychází z design manuálu města Valašské Meziříčí. Umístnění jakékoliv komerční reklamy je zde zakázáno.

Služby, které aplikace MHD VALMEZ poskytuje, se řídí Smluvními přepravními podmínkami města Valašské Meziříčí.

Užívání aplikace nevyžaduje registraci.

App Privacy

The developer, CHAPS spol. s r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel