Zrzuty ekranu

Opis

„Miłujcie się!” jest katolickim dwumiesięcznikiem ewangelizacyjnym z 40-letnią historią. Wydawcą czasopisma jest Wydawnictwo Agape. Obecnie tytuł ukazuje się w nakładzie 150.000 egzemplarzy w języku polskim oraz w kilku tysiącach w 23 wersjach językowych.

Na łamach czasopisma poruszamy takie tematy jak: cuda i objawienia, życie rodzinne, czystość przedmałżeńska, miłosierdzie Boże, zagrożenia duchowe, historia Kościoła. Do naszych autorów i stałych współpracowników należą m.in. Mieczysław Piotrowski TChr, Jacek Pulikowski, Grzegorz Kucharczyk, o. Karol Meissner, Wanda Półtawska, Marek Dziewiecki, o. Wojciech Mainka. Regularnie publikujemy świadectwa doznanych przez czytelników łask.

Różnorodna problematyka poruszana na łamach pisma sprawia, że jest ono chętnie czytane zarówno przez młodzież, rodziców, jak i przez ludzi starszych. Przy redakcji gromadzi się kilka ruchów religijnych: Ruch Czystych Serc, Ruch Czystych Serc Małżeństw, Ruch Wiernych Serc.

Oferujemy zakup:
- jednego wydania "Miłujcie się" w cenie 0,99Euro
- oraz zakup rocznej subskrybcji w cenie 4,99Euro

- opłata jest pobierana przez iTunes po potwierdzeniu zakupu przez użytkownika
- prenumerata odnawia się automatycznie, chyba że użytkownik zrezygnuje z jej przedłużenia, nie później jednak niż 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty,
- opłata za przedłużenie prenumeraty zostanie pobrana z konta użytkownika w ciągu 24 godzin przed upływem bieżącego okresu prenumeraty, zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem,
- użytkownik może sam zarządzać prenumeratą i wyłączyć jej automatyczne przedłużenie za pomocą ustawień w swoim koncie w iTunes ('Manage subscriptions'),
- użytkownik nie można zrezygnować z wykupionej prenumeraty,
- Po zakupie prenumeraty płatnej użytkownik traci możliwość skorzystania z okresu darmowego, jeżeli taki jest w ofercie.

Warunki korzystania z usług oraz polityka prywatności dostępne są pod adresami:
https://e.milujciesie.org.pl/#terms-of-use
https://milujciesie.org.pl/polityka-prywatnosci

Co nowego

Wersja 3.9

Drobne poprawki

Prywatność w aplikacji

Deweloper (WYDAWNICTWO AGAPE Sp. z o.o.) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Informacje

Sprzedawca
WYDAWNICTWO AGAPE SP Z O O
Wielkość
11.6 MB
Zgodność

Wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski, Francuski, Hiszpański, Niemiecki

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis
Zakupy w aplikacji
  1. Subskrybcja Miłujcie się 4,99 USD
  2. Wydanie nr 2/2016 0,99 USD
  3. Wydanie nr 3/2016 0,99 USD

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka