Miesięcznik Dealer 4+

Dealer

DCG Dealer Consulting Group

Zaprojektowano dla iPada

    • Gratis
    • Oferuje zakupy w aplikacji

Zrzuty ekranu

Opis

Miesięcznik „Dealer” to jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. „Dealer” to ściśle sprofilowane, biznesowe wydawnictwo, dedykowane właścicielom, menedżerom i szefom poszczególnych działów firm dealerskich. Pismo skierowane jest także do firm z rynku otoczenia dealerskiego, takich jak ubezpieczyciele, banki, leasingi, firmy lakiernicze, olejowe, informatyczne.

W magazynie opisywane są sprawy rentowności całej stacji oraz jej działów (salon aut nowych, serwis, blacharnia-lakiernia dział F&I, dział samochodów używanych), a także prognozy na temat nowych źródeł dochodu dealera i przyszłości rynku samochodowego w Polsce i Europie. Całość wzbogacają liczne badania (m.in. „Dealerski PMI”, Badanie Satysfakcji Dealerów Samochodów), raporty i rankingi salonów, serwisów czy dealerskich działów F&I. Dzięki temu „Dealer” pełni w branży rolę ekspercką i analityczną. Jest również dla dealerów źródłem inspiracji, pomysłów i dobrych praktyk, które dziennikarze miesięcznika zbierają dla Czytelników z całego dealerskiego świata. Zaś dzięki współorganizacji największych branżowych imprez w Polsce (Kongres Dealerów, Forum TOP100, Salon&Serwis) wydawnictwo integruje rodzime środowisko dealerskie w kraju.

Dziennikarze miesięcznika „Dealer” analizują na łamach gazety ogólną sytuację na rynku dealerskim (w tym optymizm branży dealerskiej, tzw. Dealerski PMI) oraz konkretne zagadnienia z nim związane. Opisują także dobre praktyki dealerskie zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Publikowane materiały wzbogacone są komentarzami i opiniami dealerów oraz ekspertów.

W każdym wydaniu „Dealera” publikowany jest wiodący artykuł miesiąca, który w obszerny i szczegółowy sposób prezentuje ważne dla dealerów zagadnienie, a także pogłębiony wywiad uzupełniający temat. Czytelnicy znajdują w magazynie także liczne artykuły m.in. na temat rentowności sprzedaży samochodów, organizacji działu F&I, serwisu mechanicznego, kwestii zatrudnienia w stacjach dealerskich czy zmian na mapie sieci dealerskich. Co ważne, „Dealer” dostarcza także rzetelnych informacji na temat zmian prawnych dotyczących dealerów oraz nowych obowiązków, z którymi muszą się zmierzyć.

Na łamach miesięcznika prezentowane są także sylwetki firm dealerskich. Dodatkowo w ramach cyklu „Dzień menedżera. Nie tylko praca…” dealerzy opowiadają o swoich pasjach, nie tylko motoryzacyjnych. Jedną ze stałych rubryk magazynu jest także „Dealer Dobrych Uczynków”, gdzie prezentowane są dobroczynne przedsięwzięcia dealerów oraz szczytne akcje, w które się oni angażują. W „Dealerze” nie brakuje również aktualności z polskiego rynku dealerskiego czy relacji z testów różnych modeli samochodów. Wyróżnikiem miesięcznika jest także bogata publicystyka dotycząca ściśle branży dealerskiej.spojrzeniem na branżę motoryzacyjną z perspektywy europejskiej i światowej
pierwszym kontaktem dla dealerów i medium prezentującym dealerski punkt widzeniaAplikacja jest dostępną dodatkowo w systemie prenumeraty:

Miesięcznik Dealer - miesięcznik - cennik wydań mobilnych
12 miesięcy (12 wydań) 23,99 EUR

-------

Prenumerata pozwala Czytelnikowi na dostęp do wszystkich wydań miesięcznika
Miesięcznika Dealer opublikowanych w okresie trwania subskrypcji.
– Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji.
– Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie.
– Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada).
– Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
– Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualny

Term of use:
http://setupo.com/privacy/158t.htm
Privacy Policy:
http://setupo.com/privacy/158.htm

Co nowego

Wersja 2.6

Critical iOS 17 bug fix.

Prywatność w aplikacji

Deweloper (DCG Dealer Consulting Group) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Zasady ochrony prywatności mogą się różnić, np. w zależności od używanych funkcji lub Twojego wieku. Więcej informacji

Podobna muzyka

Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers