Screenshots

Description

Aplikacja pozwala na szybkie i wygodne sprawdzenie czy dowolne środki ochrony roślin można ze sobą mieszać. Nie wymaga od użytkownika sprawdzania danych w tzw. tabeli mieszania. Zawiera też szereg innych porad niezbędnych do przygotowania bezpiecznej mieszaniny środków ochrony roślin.
Wydawcą jest Plantpress – branżowe wydawnictwo oraz producent specjalistycznych aplikacji mobilnych, które ułatwiają sadownikom, ogrodnikom i rolnikom prowadzenie produkcji i zarządzanie gospodarstwem.

Aplikacja pełni funkcję doradczą przy doborze komponentów do jednoczesnego stosowania. Nie wolno jej traktować jako autorytatywną opinię.
Nawet dozwolone mieszaniny środków ochrony roślin w niekorzystnych warunkach środowiskowych, klimatycznych i technicznych mogą wywoływać negatywne efekty (nieskuteczność, fitotoksyczność).
Wskazana jest duża ostrożność w ich każdorazowym sporządzaniu i stosowaniu. Wydawca aplikacji nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez sadowników w oparciu o informacje zawarte w aplikacji.

What’s New

Version 1.0

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

App Privacy

The developer, Plantpress Sp. z o.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like