Screenshots

Description

Türkiye’nin ilk toptan market alışveriş uygulamasıyla Migros Toptan mağazalarında bulabileceğiniz tüm ürünleri 7/24 online sipariş verebilir ve siparişlerinizi tercih ettiğiniz gün ve saatte kapınızda teslim alabilirsiniz.

Siparişinizi özenle hazırlıyoruz
Migros Toptan mağazalarında bulunan tüm ürün, indirim ve kampanyalara anında erişebilir; meyvenin, sebzenin, et ve şarküteri ürünlerinin en tazesini , tercih ettiğiniz markaların uygun fiyatlı ürünlerini kolayca sipariş edebilirsiniz. Sipariş danışmanlarımız, siparişlerinizi Migros Toptan mağazalarında sizin için özenle hazırlar.

Alternatif KDV
0015 Gerçek usulde KDV tahakkuk fişine sahip müşterilerimiz, gerekli evrakları ilgili mail adresine göndererek veya mağazalarımızdan kayıt yaptırarak alternatif KDV’den faydalanıyor.

Soğutuculu araçlarla kapınıza teslim ediyoruz.
Kargo ne zaman gelecek diye beklemek yok! Teslimatı biz yapıyoruz. Aynı gün ve gece yarısına kadar teslimat imkanı ile sizin belirttiğiniz zaman diliminde özel araçlarımızla kapınızdayız.

İade imkanı
Beğenmediğiniz ürünü teslimat görevlisine kapıda veya Toptan mağazalarımızdan koşulsuz iade edebilirsiniz.

Güvenilir ve kolay ödeme seçenekleri
Online sipariş sırasında 3D secure ile güvenli,kolay ve hızlı ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizin tutarı, ürünlerinizi teslim ettikten sonra kredi kartınızdan çekilir.

Migros Toptan fırsatları, Migros Toptan kampanyaları ve indirimli ürünler
Migros Toptan mağazalarında olan tüm fırsatlar ve daha fazlasını Migros Toptan Mobil uygulamasında bulabilirsiniz.

Migros Toptan Mobil uygulamasına üye olup kampanyalardan yararlanmak isteyen tüm müşterilerimiz; fırsatlar, kampanyalı ürünler ve indirim çekleriyle ilgili bilgilendirilir. Bu bilgileri alabilmek için mobil uygulamamızda bildirim ayarlarınızın açık olduğundan emin olun!

Her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için müşteri deneyimi merkezimize 444 10 44 no'lu numaradan ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 1.0.1

Uygulama ile ilgili her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için mobiletoptan@migros.com.tr adresinden veya 444 10 44 numaralı telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Migros Ticaret A.S., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like