Screenshots

Description

Minik Bilge eğitici oyunlar serisinin en renkli ve en eğlenceli oyunlarından biri olan Balon Patlatmaca Oyunu ile sınırsız eğlence sizleri bekliyor! İster harf, ister sayı, isterseniz hayvan ya da meyvelerden oluşan bu balonların hepsinde amaç aynı; onları patlatmak! Unutmayın, patlatarak yok edeceğiniz her balon size puan olarak geri dönecek!

Minik Bilge ile Balon Patlatmaca basit ama dikkat ve sabır gerektiren eğitici bir oyun uygulamasıdır. Durum bazen balonların sayısının artması veya yoğunlaşması ile daha zor bir hal alabilir. Bazende süreyle savaş vermeniz gerekebilir. Amaç, çocuğunuzun zamanı iyi kullanıp balonları patlatarak hem keyifli ve güzel vakit geçirmesi hemde eğlenerek öğrenmesidir.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz Ipad ve Iphone unuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Balon Patlatma Oyunu ile biraz eğlenmeye, daha da çocuk olmaya ne dersiniz? Balonlarımız rengarenk! Bu renkli ve parlak balonlarla dolu hem eğitici hemde eğlenceli oyunumuz hem çocuğunuzun hemde sizin keyfinizi yerine getirecek, bizden söylemesi.

Görüş ve önerilerinizi bilgi@boyoz.com e-posta adresine bekliyoruz.

İyi eğlenceler!

What’s New

Version 2.1

Bu uygulama Apple tarafından en son Apple imzalama sertifikasını kullanmak üzere güncellendi.

- Teknik sorun giderildi.

App Privacy

The developer, Cihangir Korkmaz, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like