mKasa 4+

Stormware s.r.o.

    • Free

Screenshots

Description

Vystavení dokladu na 3 kliknutí! mKasa funguje jako jednoduchá kalkulačka, do které buď zadáte jen cenu zboží, nebo rovnou vyberete zásobu vytvořenou v programu POHODA. Prodejní doklad je možné ihned po uložení vytisknout. V aplikaci mKasa můžete používat také otevření, uzavření pokladny, výčetku platidel, vklady, výběry a vytvoření výdejky. V neposlední řadě je umožněno prodejku odložit nebo refundovat.

Zdarma pro předplatitele účetního programu POHODA a uživatele aplikace mPOHODA, a to i bezplatných Start verzí. Nastavením vás provede průvodce přímo v aplikaci. Podmínky bezplatného použití najdete na www.stormware.cz/pohoda/doplnky/mKasa/cenik/#bonus.

Používání aplikace mKasa je hračka
- V terénu využijete údaje o skladových zásobách, prodejních cenách, nastavení i adresář, které si přenesete ze svého účetního software.
- Při prodeji jednoduše vystavíte i vytisknete prodejku, případně také zaevidujete vzniklou tržbu.
- Rozpracovanou prodejku také lehce odložíte, abyste mohli pokračovat v následujícím prodeji.
- Jednoduše provedete i refundaci prodejky, ať už s vazbou, nebo bez vazby.
- Hotové doklady typu prodejka a výdejka pak snadno přenesete do programu POHODA nebo synchronizujete s aplikací mPOHODA.

Aplikaci můžete napojit na různé hardwarové doplňky – mobilní tiskárnu, platební terminál, čtečku čárových kódů či mobilní datový terminál. Seznam otestovaných zařízení najdete na https://www.stormware.cz/dnload/mKasa-napojeni-na-hardware.pdf.

What’s New

Version 8.4.1

Úprava a optimalizace XML komunikace

App Privacy

The developer, Stormware s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Finance
Finance
Business
Finance
Productivity
Finance