Zrzuty ekranu

Opis

mobiDOM to aplikacja przeznaczona na iPhone i iPad, która pomaga w budowie domu – poradnik, dziennik budowy i baza kontaktów w jednym.
Dzięki darmowej aplikacji mobiDOM zyskujesz:
1. dostęp do kompleksowego przewodnika i kompendium wiedzy jak budować dom
2. praktyczny planer i organizer, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez każdy etap inwestycji budowlanej
3. mobilny dziennik budowy, w którym możesz zapisywać wszystkie niezbędne informacje i dokumentować postępy prac w formie zdjęć
4. zbiór kontaktów do architektów i doradców technicznych z branży – fachową pomoc ekspertów na każdym etapie budowy
5. atrakcyjną grę, w której zbierasz punkty, zdobywasz poziomy i odbierasz nagrody!
Zmień budowę domu w przygodę! Zainstaluj bezpłatną aplikację mobiDOM!

Aplikacja mobiDOM to:

BAZA WIEDZY
Aplikacja mobiDOM to kompleksowy przewodnik dla inwestorów budujących dom – solidna porcja wiedzy podana w przystępny i przyjazny sposób. W aplikacji znajdziesz szczegółowy plan budowy z listą czynności do wykonania krok po kroku, a ponadto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania – od czego zacząć budowę? O czym pamiętać? Jakie materiały zakupić? Co trzeba sprawdzić na danym etapie? Jacy wykonawcy są potrzebni? Jakie są ich obowiązki? Jakie prace zaplanować? Co jest zalecane przez specjalistów? W aplikacji czekają na Ciebie również informacje o sprawdzonych rozwiązaniach i technologiach, cenne wskazówki architektów oraz praktyczne instrukcje ekspertów z branży.

DZIENNIK BUDOWY
Serce aplikacji – interaktywny dziennik, który porządkuje całą budowę. Miejsce na notatki, zdjęcia, dokumenty, kontakty i wszystkie informacje związane z Twoją budową – kronika i FOTOblog w jednym. Dzięki regularnie prowadzonym wpisom, będziesz mógł obserwować postępy prac, dokumentować ich przebieg, a w razie potrzeby – szybko wrócisz do konkretnej daty i sprawdzisz, np. gdzie przebiegają kable instalacji. Do wpisu możesz dodać zdjęcia dokumentów związanych z danym etapem, m.in. umowę z wykonawcą, protokół odbioru prac, czy fakturę za zakupione materiały budowlane – dzięki aplikacji mobiDOM wszystkie informacje związane z budową swojego domu będziesz mieć zawsze pod ręką!

POLECANE FIRMY I PRODUKTY
W aplikacji znajdziesz również zestaw firm i produktów rekomendowanych przez architektów – tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Dzięki aplikacji mobiDOM na każdym etapie budowy otrzymasz informacje o polecanych produktach, które wyróżniają się trwałością, jakością i energooszczędnymi parametrami. Korzystając z aplikacji, szybko i sprawnie przeniesiesz się do dodatkowych treści na stronach producentów – łatwo sprawdzisz dostępne wersje, kolory, wymiary, a dzięki zawartym w aplikacji danym teleadresowym, szybko połączysz się z doradcą technicznym, który pomoże dopasować optymalne rozwiązanie dla Twojego domu.

BAZA KONTAKTÓW
Kierownik budowy, inspektor nadzoru, elektryk, montażysta, tynkarz – telefony do wszystkich osób zaangażowanych w Twoją budowę, czytelnie przyporządkowane do konkretnych etapów – łatwa komunikacja i wymiana informacji z niezbędnymi wykonawcami – dzwonisz, pytasz, potwierdzasz, konsultujesz, rozwiewasz wątpliwości! Zawsze, gdy będziesz potrzebował dodatkowych informacji, uzyskasz profesjonalną pomoc – dzięki aplikacji mobiDOM, na każdym etapie otrzymasz kontakt do architekta oraz doradcy technicznego z danej dziedziny – fachowe wsparcie zawsze pod ręką.

GRA
Każda Twoja aktywność w aplikacji to punkty! Buduj, graj, korzystaj! Ciesz się mocą korzyści, które płyną z użytkowania aplikacji! Zaangażuj całą rodzinę – budujcie i bawcie się razem! Dodawaj wpisy oraz zdjęcia, udostępniaj produkty – zbieraj odznaki, zdobywaj poziomy, wygrywaj rabaty! Wyprzedź innych w wyścigu o miano najlepszego budowniczego!

Aplikacja mobiDOM – budowa domu jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

Co nowego

Wersja 1.2.4

drobne poprawki

Informacje

Seller
PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHIPELAG A WOJCIAK R WOJCIAK SPolKA JAWNA
Wielkość
22.2 MB
Kategoria
Lifestyle
Zgodność

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Języki

English, Polish

Wiek
Rated 4+
Prawa autorskie
© Pracownia Projektowa ARCHIPELAG sp. j.
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka