Screenshots

Description

Mobildiri Veli Bilgilendirme Programı - Veli Sistemi
Anaokulu ile veli arsında online köprü kuran Mobildiri, velinin kendi çocuğunun bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Veli çocuğunun yemek listesi, aylık program, bülten gibi bilgi amaçlı bilgilerine ulaşabildiği gibi, çocuğunun resimlerine de ulaşabilmektedir. Ayrıca kurumla ve öğretmeniyle mesajlaşarak anında bilgi sahibi olabilmektedir.

Çocuklarının sağlık durumları takibinde ilaç bilgisi ve veriliş saat, dozaj bilgisini okul öncesi kuruma online yollayabilmektedir. ilaç verildiğinde veliye ilaç verildiğine dair bilgi mesajıyla gelmektedir.
Gelişme çağındaki çocukların yemek takibini yapmak her veli istemektedir. Mobildiri sabah, öğle, ikindi vakitlerinde çocukların nasıl yemek yediği ile ilgili bilgiyi de veliye sunmaktadır.


Mobildiri Veli Bilgilendirme Programı - Öğretmen Sistemi
Mobildiri öğretmenle veli arasında hızlı bilgi paylaşımını sağlayarak zamandan tasarruf yapmasının yanında veliye doyurucu ve hızlı bilginin ulaşmasını sağlamaktadır.

Öğretmen veliye anlık çektiği fotoğrafları çocuğun velisine hemen yollayarak o anın yaşamasını sağlamaktadır. Ayrıca veliye çocukların öğün öğün yedikleri yemek bilgilerini, ilaç takibi bilgisini de gönderebilmektedir.
Öğretmen veliyle anlık mesajlaşarak bilgi akışını sağlayabilmektedir. Böylece gereksiz uzun telefon görüşmelerini azaltarak verimli zaman kullanımı sağlanmaktadır.

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

xsilaphone ,

Telefon değiştirince hata vermesi

Telefonumu değiştirmek zorunda kaldım ancak yeni telefona geçince başka telefonda yüklü deyip kullanmama izin vermemesi anlaşılır değil.

App Privacy

The developer, Ayhan SARIMESE, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer's privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
Ayhan SARIMESE
Size
41.4 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like