iPhone Screenshots

Description

Mobile Report nedir?
Mobile Report’a gelişmiş yönetim paneli ile hangi verilere nasıl ulaşılacağı, veriler arasındaki ilişkilerin nasıl olduğu, verilerin nereden alınacağı bilgileri tanımlanmaktadır. Bu tanımlama bir kez yapılır. Mobile Report, ortamına alınan verileri kullanıcının raporlama ve analiz yapabileceği bir duruma getirmektedir. Kullanıcının hazırlamış olduğu tablolar, grafikler güncelleme yapıldıkça anlık olarak değişmektedir.

Tablet Kullanım Rahatlığı
Mobile Report, Apple iOS gibi işletim sistemi taşıyan tablet cihazlarda sunulan dokunmatik ekranların avantajını ürününe taşımıştır.

Sürükle, bırak, görselleştir
Mobile Report, bireyler, departmanlar ve kurumlar için tasarlanmış devrim niteliğinde bir self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi aracıdır.

Mobilde Güvenlik
Veritabanı sunucunuzun portunu kesinlikle internete çıkışını yapmadan, ayrı olarak geliştirilmiş web servis katmanı ile beraber en yüksek güvenlik altyapısına sahiptir.

Tek Tasarım, Tüm Cihazlar
Mobile Report için hazırlanan tüm raporlarınızı tek tasarım ile Apple cihazlarından çalıştırabilirsiniz.

What’s New

Version 1.0.9

Küçük hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, Lineersoft Bilişim A.Ş., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like