Snímky obrazovky

Popis

Aplikace Zlepšeme Česko vám výrazně zjednoduší a zatraktivní získávání důležitých informací z MĚST A OBCÍ, KDE ŽIJETE, PRACUJETE NEBO MÁTE NAPŘ. NEMOVITOST. Ve správný čas tak budete mít informace, které vás zajímají přímo ve svém telefonu. Jen tak je možné zajistit, že budete mít vždy důležité informace, ať jste právě kdekoliv!

Jediným kliknutím zobrazíte aktuality, informace z úřední desky, odešlete hlášení ZmapujTo o vznikající černé skládce, poničené lavičce nebo nesvítícím osvětlení ve vašem okolí. Dále zde najdete kontakty a úřední hodiny institucí, stejně jako tipy na památky a výlety ve Vašem okolí.

Nově se navíc budete moci jednoduše zapojit do nahlášení/pátrání po ztracených věcech, zatoulaných zvířatech a v NEPOSLEDNÍ ŘADĚ MŮŽETE POMOCI ZACHRAŇOVAT LIDSKÉ ŽIVOTY PŘI PÁTRÁNÍ PO POHŘEŠOVANÝCH OSOBÁCH!
Velmi jednoduše také budete moci informovat lidi ve vašem okolí například o zaběhlém psu, ztracené peněžence nebo ztraceném dítěti v nákupním centru. Informace se tak ihned dostanou ke spoustě lidí, kteří jsou ve vašem okolí a v pátrání mohou nejvíce pomoci!

Aplikace Zlepšeme Česko je nástupcem aplikace Mobilní rozhlas a je propojená se stejnojmenným systémem pro SMART komunikaci. Jedná se o nejpropracovanější komunikační platformu pro samosprávy v ČR, kterou využívá přes 350 měst a obcí, dohromady více než 100 000 uživatelů.. Aplikace dále úzce spolupracuje s největší úklidovou akcí v ČR - Ukliďme Česko.

Pojďte s námi ZLEPŠOVAT ČESKO i vy! ;)

Hlavní funkce aplikace Zlepšeme Česko:

* Nastavení více sledovaných měst/obcí: Jednoduše si nastavíte více měst a obcí, ze kterých budete dostávat přímo do vašeho telefonu důležité zprávy o dění, podněty a info o ztracených/nalezených věcech či zvířatech.
• Chytrá nástěnka: Na hlavní stránce aplikace najdete všechny důležité novinky z úřadu, stejně jako rozcestník do dalších sekcí aplikace. Dozvíte se, jaké je u vás počasí, kdo má svátek a najdete tam upozornění na zprávy od obce a nově i aktuálně ztracená zvířata, věci či lidi ve vámi sledovaných městech/obcích.
• Fotohlášky ZmapujTo: Funkce, díky které můžete vyfotit a poslat městu či obci pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Podnět je obratem předán samosprávě, která by měla zajistit nápravu.
* Zvířecí detektiv, Ztráty a nálezy, Pátrání po pohřešovaných osobách: Velmi jednoduše můžete sdílet informace o ztraceném psovi, peněžence či např. dítěti lidem, kteří mají aplikaci a nacházejí se v okolí nebo sledují město, kde je událost nahlášena. Můžete se mimo jiné sami zapojit aktivně do pátrání a pomáhat ostatním lidem na každodenní bázi!
* Mapa nahlášených podnětů: Nahlášené černé skládky, poničené lavičky, aktuálně ztracené věci či pohřešovaná zvířata nebo lidi uvidíte nově na přehledné mapě.
• Info o obci: V této sekci najdete údaje o obci, fotogalerii z obecních aktivit, stejně jako kontakty a otevírací dobu úřadů a tipy na nejzajímavější aktivity a výlety v obci a okolí. U každého z nich zjistíte jeho polohu, otevírací dobu a případně vstupné. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam vyrazit.
* Zprávy v aplikaci (Push notifikace): Zástupci obcí či měst, které sledujete Vám navíc mohou přímo do aplikace poslat důležitou zprávu o dění, krizové situaci či kulturních událostech.
Tip: Chcete dostávat pouze informace, které vás zajímají? Stačí v registračním formuláři vyplnit všechny své údaje a zájmy. Od té chvíle budete dostávat jen informace, které jsou relevantní přímo pro vás.
* Propojení se systémem Mobilní Rozhlas: jednoduše můžete rozšířit možnost odběru informací z vámi sledovaných měst o SMS zprávy, e-maily, ankety či unikátní hlasové zprávy a tím ještě více zlepšit vaši informovanost a přiblížit se komunikaci budoucnosti :)
• Tísňové linky: seznam nejdůležitějších tísňových linek

"Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life"

Novinky

Verze 2.7

- vylepšení aplikace
- optimalizace

Informace

Prodejce
Neogenia s.r.o.
Velikost
70.8 MB
Kategorie
News
Kompatibilita

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Jazyky

English

Věk
Rated 4+
Poloha
Tato aplikace může využívat informace o vaší poloze, i když není spuštěna, a snížit tak výdrž baterie.
Copyright
© Neogenia s.r.o.
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit