iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Bu uygulama MobiRoller kullanıcılarının oluşturdukları uygulamaları test edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Uygulamayı yükleyip, MobiRoller hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Giriş yaptığınızda, uygulamalarınızın listesini görecek, istediğiniz uygulamayı seçtiğinizde ise uygulamanızın iOS cihazlarda nasıl göründüğünü test edebileceksiniz.

Ayrıca bu uygulama sayesinde MobiRoller hakkındaki güncel gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olup, sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz. Uygulamadaki geri bildirim özelliğini kullanarak platform hakkındaki görüşlerinizi MobiRoller’a rahatlıkla iletebilirsiniz.

MobiRoller Nedir?

MobiRoller bulut tabanlı, kendi-kendine-yap mantığıyla çalışan, kodlama bilmeden mobil uygulama yapmanıza yarayan bir platformudur. Sitemizi ziyaret edin: https://www.mobiroller.com.

Mobil uygulama nasıl yapılır?

1- Mobil uyumlu bir web siteniz varsa, bunu mobil uygulamaya gömerek zahmetsizce bir mobil uygulamaya sahip olabilir ve marketlerde yayınlayabilirsiniz.

Bu yöntem özellikle mobil uyumlu e-ticaret sitelerini marketlerde görünür kılmak için çok uygundur. Ayrıca içerik üreticileri ve blog yazarları da marketlerde yer almak için bu yöntemi rahatlıkla uygulayıp, mobil uygulama sahibi olabilirler.

2- Web sitenizin ya da Facebook sayfanızın içeriklerini kullanarak bir mobil uygulama yapabilirsiniz. Sistemimiz web içeriklerinizden bilgileri otomatik olarak derleyerek birer menü haline getirip size sunacaktır. Siz de gerekli kişiselleştirmeleri yaparak uygulamanıza son şeklini verebileceksiniz. Şirketinize bir uygulama yapmak istiyorsanız ve mükemmel bir web siteniz varsa, bu seçenek size oldukça zaman kazandıracaktır.

3- Sıfırdan başlayarak özgün bir mobil uygulama yapabilirsiniz. Açılış resminizi ekleyin, menü tipinizi seçin ve menü bileşenlerini mobil uygulama fikrinize göre kendiniz oluşturun. Uygulamanızı MobiRoller Preview uygulaması ile test edip, son olarak marketlerde yayınlayabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 2.2.12

Bu uygulama Apple tarafından en son Apple imzalama sertifikasını kullanmak üzere güncellendi.

Değerli kullanıcılarımız,

Uygulamayı daha iyi hale getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu sürümde sorun yaşayabilirsiniz; ancak her şey en kısa zamanda düzeltilecek!
Önceki versiyonlarda yaşanan sorunlar giderildi, artık haber detaylarına ulaşmanız çok daha hızlı. Bir sorun yaşarsanız lütfen uygulama içerisinden bize geri bildirim gönderin.

Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Oylar ve Yorumlar

1,6/5
7 Oy

7 Oy

$SoB$51 ,

Frustrating

The ability to preview the App doesn’t work and is frustrating!

Raju Mak ,

Not Working

Unable to login.

Uygulama Gizliliği

MobiRoller adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi.

Veriler Toplanmaz

Geliştirici, bu uygulamadan herhangi bir veri toplamaz.

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz