Fenerbahçe SK 4+

Fenerbahçe Spor Kulübü

Designed for iPad

    • 4.7 • 78 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Sen mücadelecisin, sen savaşçısın, sen kararlısın, sen yaratıcısın ve sen fedakarsın. Bitmek bilmeyen tutkunla, yüreğinde sönmeyen ateşinle, ruhuna işlenmiş aşkınla sen Fenerbahçe taraftarısın!


Durmayan, susmayan, sınırlara sığmayan, sevdamıza gönül vermiş taraftarımızı resmi uygulamamıza bekliyoruz.
Fenerbahçe SK mobil uygulaması ile yeni bir hikaye seni bekliyor!


Uygulama içerisinde yer alan armaları biriktirerek ne kadar tutkulu bir taraftar olduğunu bize gösterebilirsin. Unutma, hiç beklemediğin anlarda armalara yenileri eklenecek ve sana yepyeni deneyimler sunacak.


Birbirinden eğlenceli anketlerimizi yanıtlayabilir, sporcularımızdan sana özel videolu mesajlar alabilirsin.
Uygulamamızın ana sayfasında kulübümüze ait güncel haberleri ve paylaşımları görebilirsin.Fenerbahçe SK mobil uygulamamızın içinde Dijital Tribün Kanalı da var. Tüm telefonlar tek yürek Fenerbahçe diyecek. Sen de uygulamamız sayesinde cep telefonunun flaşını, ekranını, sesini ve titreşim özelliklerini kullanarak Fenerbahçe’nin dijital tribününe dahil olabilirsin.


Stadyumda ya da evinde, Fenerbahçe SK mobil uygulama ile senkronize canlı gösteriler ve tezahüratlar yapabilir; Fenerbahçe’ye desteğini gösterebilirsin.Her maçımızla ilgili detaylı analizlere kolayca ulaşabilirsin. Maç gününe dair bilgileri, kadroları ve maç başladığı andan itibaren de maçın anlatımını canlı olarak takip edebilirsin. Tabii ki Maçın Mohikanı’nı da sen seçeceksin. Bu seçimin sana çeşitli süprizler kazandırabilir.


Cüzdan bölümünde işyeri ve aidat ödemelerini kolaylıkla halledebilir; Fener Ol diyerek kulübüne destek olabilirsin. Ayrıca hesaplar arası TL gönderimi yapabilir; TL isteyebilir ve TL gönderebilirsin. Uygulama içerisinde FB Token kartını aktifleştirerek sana özel faydalardan yararlanabilir; daha önce deneyimlemediğin faydalarla karşılaşabilirsin.
Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi olarak, Fenerium’dan alışveriş yaparak, özel içerikler izleyerek, okutacağın QR kodlarla, Fenerbahçe bilgini ölçen sorulara doğru yanıt vererek, fenerbahce.org üyesi olarak ve daha pek çok yolla Fenerbahçemizle interaktif şekilde iletişimde olarak KNRY puanlar kazanabilir ve kazandığın bu puanlarla resmi uygulamamızın sunduğu ayrıcalıklar dünyasında kendi yerini belirleyebilirsin.


Sana özel bu ayrıcalıkların, kampanyaların ve fırsatların tamamını görmek için sen de Fenerbahçe SK mobil uygulamasını indirebilirsin. Sen, ben, o değil; biziz! Bizler gücünü kısılan seslerden, ıslanmış formalardan, tekmeye kafa atanlardan, Fenerbahçe’ye hasta olanlardan alan sarı laciverte gönül vermiş taraftarlarız!

What’s New

Version 6.0

-Eski versiyon iOS telefonlarda login ekranlarında oluşan wrapping problemi düzeltildi.
-Uygulama üzerinde yer alan font düzenlemeleri gerçekleştirildi.
-Mekanlar / Harita sayfası arabirimi güncellendi.
-Token kartında yer alan hatalar düzeltildi.
-Ana navigasyonda yer alan hatalar düzeltildi.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
78 Ratings

78 Ratings

İsmailDgmsz ,

The best team and it’s fans💛💙

The one and only app for the one and only respectable team in the Turkey. Fenerbahce is the biggest and the best team in Turkish League. FB has the most fans(more than half of the population). Different groups tried so hard to pull that team’s trigger , they tried to push them out of the league but FB and Fans never gave up. They became stronger than before each time. Whoever wants to see a real history about a team then read the books about Fenerbahce or watch documentaries about the club. Download this app just for the support and you will become a fan in time. Topunuz gelin🇺🇦

sevketerdi ,

ABD guncellemesi gelir mi acaba?

Cok guzel uygulama ama ABD de calismiyor.

eco1907 ,

Awesome

5 yildiz ... ama ABD de calismiyor....

App Privacy

The developer, Fenerbahçe Spor Kulübü, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Sports
Sports
Sports
Sports
Sports
Sports