Screenshots

Description

Moja Ciąża z eDziecko.pl to Twoje wsparcie w tak wyjątkowym okresie życia kobiety jakim jest ciąża. Od momentu zapłodnienia, przez I, II i III trymestr aż do porodu.

Darmowa aplikacja "Moja Ciąża z eDzicko.pl" to poradnik i źródło niezbędnych wiadomości na temat tego dziewięciomiesięcznego okresu. Zawiera niezbędne informacje, ale i ciekawostki związanych z ciążą. Pomoże przejść przez ten niełatwy okres w spokoju. Poczucie bezpieczeństwa w ciąży jest nie do zastąpienia. W dużej mierze może przerodzić się na prawidłowy rozwój dziecka. Nie zostaniesz bez odpowiedzi na dręczące Cię pytania.
Aplikacja zawiera osobisty kalendarz przebiegu ciąży. Pomaga sprawdzić co dzieje się z kobietą i dzieckiem tydzień po tygodniu.

Materiały przygotowywane i aktualizowane są dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak ginekolog-położnik dr Grzegorz Południewski.

Moja Ciąża z eDziecko.pl zawiera przydatne informacje, m.in. o sygnałach, które wysyła organizm kobiety. Odpowiada na pytania, które pojawiają się w okresie ciąży. Pomaga również przewidzieć rozwój wydarzeń, dzięki czemu w spokoju możesz przygotować się na ewentualne zmiany jakie będą zachodziły w Twoim organizmie.
Ta darmowa aplikacja zawiera kalendarz, w którym łatwo można zapisać kolejny termin wizyty lekarskiej, ale także przypomni kiedy zbliżają się obowiązkowe badania.

Kalkulator wagi pokaże przedział w jakim powinnaś się mieścić w poszczególnych tygodniach ciąży. Sprawdź czy wszystko idzie tak jak powinno. Prawidłowa waga w ciąży ma ścisły związek z prawidłowym rozwojem dziecka. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie przyrostu masy ciała w kolejnych miesiącach ciąży.

Aplikacja "Moja Ciąża z eDziecko.pl" działa również w trybie offline. Służy pomocą również wtedy kiedy jesteś z dala od sieci, ale kiedy szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Możesz z niej korzystać 24 godziny na dobę i liczyć na jej wsparcie w tym wyjątkowym okresie.

Informacje w niej zawarte poparte są konsultacjami ze specjalistami z zakresu medycyny, jednakże nie należy opierać się wyłącznie na nich, gdyż nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

What’s New

Version 1.0.7

Poprawki w widoku "Twoje Dane"

Ratings and Reviews

4.3 out of 5
7 Ratings

7 Ratings

_VL3X6_ ,

Prawie idealna

Pokazuje prawie 2 tygodnie za szybko ale to nic ponieważ i formacje zawarte do danego tygodnia są na tyle wyczerpujące nie ze potrzebuje Google nawet piszą co ci sie należy od NFZ 💕💕💕💕

Information

Seller
Agora S.A
Size
85.1 MB
Category
Medical
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Frequent/Intense Sexual Content or Nudity
Frequent/Intense Medical/Treatment Information
Unrestricted Web Access
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Copyright
© 2015 AGORA SA
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like