Screenshots

Description

Užívateľom ponúkame nový Update mobilnej aplikácie Moja SSE pre domácnosti s množstvom výhod od sledovania všetkých energií – elektrina, plyn, voda – cez notifikácie až po zálohu dát vo Vašom e-maile. Aplikácia slúži na jednoduché a prehľadné sledovanie dát o spotrebe všetkých energií vo svojom zariadení. Virtuálny elektromer, plynomer a aj vodomer pravidelne upozorní užívateľa, aby si vložil nové údaje o reálnej spotrebe do aplikácie (opísané priamo z meračov v domácnosti).

Novinky
-Registrácia a prihlásenie užívateľa
-Dáta dostupné kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia
-Možnosť kontroly spotreby vody - vodomer
-Úprava odpočtu spätne
-Prehľadné sledovanie dát na úrovni týždeň/mesiac/rok
-Sledovanie spotreby po týždňoch, mesiacoch, rokoch
-Pravidelná záloha dát vo Vašom e-maile
-Porovnanie optimálnej sadzby elektriny aj plynu
-Aktualizácia zákazníckych centier SSE

Nová aktualizácia umožňuje užívateľom registráciu do aplikácie s vytvorením profilu, na základe čoho má užívateľ svoje dáta kedykoľvek k dispozícii z akéhokoľvek zariadenia. Po registrácii sa stačí iba prihlásiť na telefóne alebo tablete. Okrem toho sme užívateľom pripravili možnosť zálohovať dáta v prehľadnej excel tabuľke a to na pravidelnej báze alebo ihneď. Aplikácia, okrem sledovania elektriny a plynu, ponúka možnosť sledovať spotrebu teplej a studenej vody, takže máte všetky energie pod palcom, a to v jednej aplikácii. Užívateľ si môže v aplikácii rýchlo a jednoducho overiť aj nastavenie správnej sadzby pre svoju domácnosť prostredníctvom kalkulačky ,,Vhodná sadzba elektriny“ a ,,Vhodná sadzba plynu“. V prípade nejasností sa s nami môžete spojiť priamo cez telefonické a e-mailové kontakty v aplikácii.

Aplikácia vďaka lokalizovaniu GPS polohy užívateľa, ponúka smerovanie do najbližšieho zákazníckeho centra, prípadne na miesto s umiestneným SSE boxom, na bezplatné nabíjanie mobilu. SSE box je uzamykateľná nabíjacia skrinka, ktorá je umiestnená vo vybraných prevádzkach. Služba je bezplatná a nabiť si telefón môžete kedykoľvek počas otváracích hodín danej prevádzky. Celý zoznam prevádzok nájdete v našej aplikácii.

What’s New

Version 2.6.3

Opravene chyby a vylepsenia

Ratings and Reviews

slavozv ,

Amateri ci diletanti?

Sorry, neviem ako vam, ale mne app opat nefunguje. Po spusteni a volbe zvolit elektromer sa snazi do nekonecna pripojit na server... Totalne nefunkcne, toto je vizitka totalneho amatera, alebo diletanta ci uz v podani tvorcu app, alebo kompetentnych na SSE. Fiasko! Hanba!

DalCo SVK ,

Nerobte update!! 😡😡😡

Nie je možné pridať elektromer/plynomer. Po zadaní potrebných údajov a potvrdení o pridaní zariadenia to hádže hlášku o chybe servera: "nepodarilo sa spojiť so serverom". Okrem toho som prišiel o všetky údaje v pôvodnej aplikácii
Ani po poslednom update sa nič nezmenilo!!! Žiadne pôvodné dáta sa neobnovili!!! Beznádejne stratené údaje za 18 mesiacov 😡😡😡

Information

Seller
Stredoslovenska energetika, a. s.
Size
22.8 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like