iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

İngilizce kelime uygulamaları arasında en oyunlaştırılmış arayüze sahip Molly ile tanışın! Molly İngilizce Kelime Uygulaması, okunuşları ve görselleri ile birlikte Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu İngilizce kelimeleri, hafızanızda en iyi yer edinebilecek şekilde öğrenmeyi oyunlaştırarak size sunduk.


Başlangıç olarak Story bölümünde ilerleyerek kelimeleri öğrenebilir, isterseniz Avrupa Dil Portfolyosu A1, A2, B1, B2, C1, C2 İngilizce kelime kategorisinde kendinizi geliştirebilir veya diğer kategoriler arasında istediğiniz kategoriyi seçip başlangıç bölümünden oyuna başlayabilirsiniz. Kategorileri oluştururken günlük hayatta en çok kullanılan İngilizce kelimeler kullanıldı!


Story bölümünde kendinizi biraz geliştirdikten sonra oyunun multiplayer özelliği ile isterseniz arkadaşlarınızı oyuna davet ederek kendi aranızda çevrim içi kelime düellosu başlatarak oynayabilir veya hiç tanımadığınız kişiler ile online eşleşerek İngilizce kelimeleri keyifli bir rekabet ortamında tekrar edebilirsiniz. Rekabeti daha da keyifli hale getirmek isterseniz jokerlerinizi kullanabilir ve rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Başta söylemiştik, İngilizce Kelime Ezberleme Uygulamaları arasında en oyunlaştırılmış özelliklere sahip uygulamayız!


Öğrendiğiniz İngilizce kelimeler portfolyonuzda istatistik olarak yer alacak, takıldığınız kelimeleri görecek ve portfolyonuz üzerinden eksiklerinizi tamamlayacaksınız. Bu özellik sayesinde kelimeler üzerindeki başarı oranınızı her an görüntülebileceksiniz!


Kazandığınız Molly puanları ister joker alımında isterseniz bir üst karaktere geçmek için kullanabilirsiniz. Ne kadar çok Molly puan o kadar çok rekabet gücü demektir!


Molly İngilizce Kelime Oyunu son derece basit.

Ekranda aynı anda 3 tane beliren görseller görecek ve doğru kelimenin olduğu görseli seçeceksiniz. Şimdi tek yapmanız gereken sıfırdan başlamak ve İngilizce kelime öğrenmeyi Molly ile oyunlaştırmak.

Yenilikler

Sürüm 1.33

Tasarım değişikliği yapıldı ve bazı sorunlar giderildi.

Bilgi

Satıcı
DIGITAL INTELLIGENCE YAZILIM ROBOTIK ANALITIK EGITIM DANISMANLIGI LIMITED SIRKETI
Boyut
154.6 MB
Kategori
Oyunlar
Uyumluluk

iOS 11.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

İngilizce

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alımlar
  1. 140 Ruby $0,99
  2. 425 Ruby $2,99
  3. 1100 Ruby $7,99

Destekledikleri

  • Game Center

    Arkadaşlarınıza meydan okuyun, puan cetvelleri ve başarıları denetleyin.

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz