Знімки екрана iPhone

Опис

MOMENT Photo - додаток, за допомогою якого ви можете замовити фотосесію в будь-якому куточку світу за 5 хвилин. Ви збираєтеся у подорож, плануєте захід і бажаєте назавжди зберегти враження? З MOMENT Photo ви отримаєте професійні фото з будь-якої подорожі або заходу: весілля, дитяче свято, день народження або будь-щоинше, важливе і значуще для вас: таке, що хочеться запам'ятати назавжди.

Простий і зручний додаток. Фотосесія від місцевого фотографа - це відмінний спосіб отримати професійні знімки і надовго зберегти яскраві спогади. Тепер це просто і зручно: не треба дзвонити або приїжджати заздалегідь та шукати фотографа . Відкрийте програму, виберіть дату, місто, вартість і замовте послугу онлайн.

Додаток економить час. MOMENT Photo об'єднує професійних фотомайстрів з рейтингами з усього світу в єдиній платформі. Ви гарантовано і швидко (не “як завжди") отримаєте класні фото - ніяких невдалих знімків і необхідності самостійної постобробки у редакторі. Створюйте емоції і зберігайте враження від подорожі або заходу згодом час, переглядаючи фотографії з друзями, близькими та рідними.

ЯК РОЗПОЧАТИ
Увійдіть в додаток як користувач. Увімкніть пошук, задавши місце подорожі, дату фотосесії, бажану вартість та жанр, що цікавить. Пошук покаже добірки фотографій (альбоми) майстрів, доступні відповідно до ваших налаштувань за фільтрами. Перегляньте запропоновані альбоми. Виберіть вподобану фотосесію і замовте її. Безпечна оплата без виходу з програми також доступна.

Функції програми для тих, хто втомився робити Селфі:
Швидкий пошук і бронювання зйомки. Заздалегідь відомі вартість і обсяг пропонованих послуг, включаючи тривалість сеансу, кількість відредагованих фотографій, рейтингфотографа тощо.
Зручна оплата. В програмі реалізовані платежі.замовляйте зйомку і отримуйте квитанції на електронну пошту. Фотограф отримає винагороду лише після того, як ви побачите відредаговані фотографії.
Домашня сторінка показує фотосесії, заброньовані або замовлені вами.

Створюйте враження, до яких приємно повертатися. Тепер ви можете замовити фотосесію за 5 хвилин, де б ви не знаходилися.

ЯКЩО ВИ НЕ НОВИЧОК
Якщо ви не впере користуєтесь додатком, пам'ятайте: фотомайстри нерідко оновлюють свої альбтоми, тому не соромтеся повторно заходити і перевіряти їх оновлення! Беріть спогади із собою!

ЯКЩО ВИ ФОТОГРАФ
Пройдіть швидку реєстрацію, розмістіть свої альбоми і отримуйте замовлення на фоосесії!

Оцінки та відгуки

5.0 з 5
Оцінок: 2

Оцінок: 2

Alex Kohn ,

Super useful app

Very nice and simple idea of bringing photographers and clients together. As a photographer myself I know how convenient this is.

bogdanfishing ,

Bogdanfishing

I like it. The Best apps for photos and photographers

Інформація

Продавець
Volodymyr Rudov-Tsymbalist
Розмір
29.9 МБ
Категорія
Фото і відео
Сумісність

Потрібна iOS 9.0 або новішої версії. Сумісність із iPhone, iPad і iPod touch.

Мови

Англійська

Вікова категорія
4+
Copyright
Ціна
Безкоштовно

Підтримує

  • Сімейний доступ

    Якщо ввімкнено сімейний доступ, програму зможуть використовувати рідні (але не більше шести).

Вам може сподобатися