MOVE ON 17+

MOVE ON

    • Free

Screenshots

Description

Tarımsal Teknolojilerin Geleceği Şimdi Cebinizde!
MOVE ON Tarım Bulut Platformunu keşfedin ve modern tarımın avantajlarına hemen ulaşın! Yenilikçi teknoloji ve yapay zeka ile donatılmış, rahat kullanımıyla öne çıkan MOVE ON Tarım Bulut Platformu, tarımın geleceğini sizin için şekillendiriyor. Daha verimli bir çiftlik yönetimi için akıllı kararlar alın.

Traktör Yönetimi: TAS ve TASAI kitleri ile donatılmış traktörlerinizi uzaktan yönetmenizi sağlar. Hangi konumda olursanız olun, sürücüsüz traktörlerinizi kolayca kontrol edin.

Filo Yönetimi: Çiftlik alanınızda ki araçları interaktif haritalar ve görsel izleme araçlarıyla takip edin. Ürünlerinizi yönetmek, işçileri planlamak ve kaynakları en iyi şekilde kullanmak için bu özellikleri kullanın.

Verim Tahmini: Veri analizi, gelecekteki hasat dönemlerinizi en iyi şekilde planlamanıza yardımcı olur. Doğru zamanda doğru kararları verin.

Tarla Yönetimi: Tarlanızın her köşesini optimize edin. Ekimden hasada kadar tüm aşamalarda rehberlik alın ve verimliliği artırın.

Traktör Bakımı: Traktörlerinizin düzenli bakımını hatırlatıcılar ve rehberlerle kolayca yapın. Bakımın aksatılmadığından emin olun, böylece traktörleriniz her zaman en iyi performansı sunar.

Modern tarımın kapıları şimdi sizin için açık. Tarımı daha akıllı ve daha kazançlı hale getirin. Eli klavyede, ayağı toprakta olan MOVE ON ekibinin sunduğu MOVE ON Tarım Bulut Platformuyla tarımın geleceğini bugün deneyimlemek için hemen indirin ve kontrolü elinize alın!

What’s New

Version 1.1

* Filo Yönetimi kısmı uygulamada aktif hale getirildi. Veri izleme modülüne sahip olan kişiler artık çiftlik alanında ki araçları interaktif haritalar ve görsel izleme araçlarıyla takip edebilir.
* Uygulama arayüzü iyileştirildi.
* İngilizce dil seçeneği eklendi.
* Bazı sistemsel hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, MOVE ON, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity