Zrzuty ekranu

Opis

PanParagon to darmowa, łatwa w użyciu aplikacja, dzięki której zeskanujesz i opiszesz swoje paragony tak, byś mógł skorzystać z gwarancji lub prawa do reklamacji towaru nawet wtedy, kiedy zakupiony produkt użytkujesz już długo. Cyfrowe kopie dowodów zakupu to także świetny sposób na naukę oszczędności i kontrolowanie wydatków domowych. Paragony zgromadzone w jednym folderze i posegregowane według kategorii (także własnych, utworzonych za pomocą hashtagów) ułatwią zapanowanie nad domowym budżetem. Dodatkowo pomocne są w tym statystyki wydatków, które w wersji premium możesz też pobrać jako plik CSV, który można otworzyć na komputerze w arkuszu kalkulacyjnym (np. Excel).

PanParagon ma także szereg funkcjonalności, które ułatwiają zakupy. W aplikacji możesz przechować karty lojalnościowe (m.in. PAYBACK, Orlen Vitay, CCC, IKEA Family). Dodaj je do odpowiedniej zakładki i okazuj podczas zakupów, a uwolnisz swój portfel od zbędnego plastiku.

Koniecznie zajrzyj też do zakładki “Kupony i okazje”. Codziennie znajdziesz tam mnóstwo rabatów m.in. na odzież, obuwie, usługi czy elektronikę.

W PanuParagonie możesz też przeglądać aktualne gazetki promocyjne znanych i lubianych dyskontów (np. Biedronka, Lidl), hipermarketów (np. Auchan, Carrefour), drogerii (np. Hebe), marketów budowlanych (np. Leroy Merlin) czy sklepów ze sprzętem AGD i RTV (np. Media Markt).

Przed zakupami z łatwością przygotujesz w aplikacji również listę zakupów. Możesz to zrobić aż na 4 sposoby: wybierając potrzebne produkty z listy, wpisując je samodzielnie, dodając je bezpośrednio z gazetki promocyjnej lub pobierając gotową listę z przepisu znalezionego na jednym z popularnych serwisów kulinarnych.

PanParagon daje także możliwość ubezpieczenia sprzętu elektronicznego na korzystnych warunkach. Dodaj paragon z kategorii “Elektronika” i wykup polisę od przypadkowego uszkodzenia, zniszczenia, awarii, kradzieży z włamaniem, kradzieży kieszonkowej lub rabunku na bardzo korzystnych warunkach.

Co nowego

Wersja 1.19.1

Nowa wersja PanaParagona już na Ciebie czeka. Sprawdź, co ulepszyliśmy tym razem.

Oceny i recenzje

4.2 z 5
Ocen: 23

Ocen: 23

GregPoland ,

Receipt auto crop not working.

Dear MrReceipt team, why the automatic cropping feature is not working anymore (since few months) ? Is that a bug or deliberated movement ? The phone is iPhone 11 Pro and every iteration iOS 13 up to latest 13.2.3

Retiredluckycat ,

Nice Receipt Saver

I find it easier to take a photo of my receipt then add it to the app. I like that you can add photos of your items and also notes. It’s a keeper. Thanks

Mjbeaty ,

Saving locations

I want to be able to save the receipt in various locations!
Example:
I have Rental Houses and have purchases for those!
Purchases for my house!
A commercial building we have!
Sports equipment
Pool Stuff!
As you can see many folders but, it’s easier to find if it’s in the correct folder!

Odpowiedź dewelopera ,

Hello,

Thank you for your suggestion. We will consider them in future app releases.

MrReceipt team

Prywatność w aplikacji

Deweloper (Primesoft Polska Sp. z o. o.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Dane, które są z Tobą powiązane

Poniższe dane mogą być gromadzone i zostać powiązane z Twoimi kontami, urządzeniami lub tożsamością:

 • Zakupy
 • Dane kontaktowe
 • Identyfika­tory
 • Dane użycia
 • Diagnostyka

Zasady ochrony prywatności mogą się różnić, np. w zależności od używanych funkcji lub Twojego wieku. Więcej informacji

Informacje

Sprzedawca
Primesoft Polska Sp. z o. o.
Wielkość
177.4 MB
Kategoria
Zakupy
Zgodność

Wymaga systemu iOS 11.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Ukraiński

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis
Zakupy w aplikacji
 1. Mała kawa 0,99 USD
 2. Średnia kawa 2,99 USD
 3. Duża kawa 4,99 USD

Obsługuje

 • Chmura rodzinna

  Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka