iPhone Screenshots

Description

Aplikace My Air vám přináší mobilní bankovnictví Air Bank a chystá pro vás nové nápady. Ty jsou nyní ještě v dílně, už teď si ale můžete užívat vyladěné bankovnictví.

Stačí například mrknout na úvodní obrazovku aplikace s Chytrým přehledem a hned vidíte, kolik máte na běžném i spořicím účtu nebo jak to vypadá s půjčkou.

Limity plateb změníte díky aplikaci pohodlně třeba ve frontě u pokladny. Peníze pak odešlete i prostým ofocením QR kódu. Aplikaci si ale oblíbíte i kvůli možnosti potvrzovat platby v internetovém bankovnictví pouhým dotykem. A jestli jste zvědaví, budou se vám líbit oznámení o zůstatku. Když budete chtít, aplikace vám pošle oznámení o všem, co se na Vašem účtu šustne.

Ztratíte občas účtenku? Pak budete velebit náš Šanon, díky kterému můžete všechny důležité účtenky a faktury ukládat do svého internetového bankovnictví a kdykoliv je máte po ruce.

Počítáte, kolik máme nových bankomatů? Přičtěte k nim dalších více než 1300 poboček Sazky. Právě tam si můžete vybrat peníze bez karty. Stačí si v aplikaci za pár vteřin vytvořit kód a vybrat si, kam skočit pro peníze. Sazku, bankomaty i pobočky najdete třeba tak, že namíříte foťák na ulici.

Ale co si o naší aplikaci jen číst. Tisíckrát lepší je, stáhnout si ji a vyzkoušet. Ať vám dobře slouží.

What’s New

Version 5.10.0

V nové verzi už neuvidíte Velký ani Malý tarif. Nově si můžete vybrat volitelné služby, které se hodí právě vám. Chcete vybírat z jakéhokoliv bankomatu u nás i ve světě a neplatit za každý výběr zvlášť? Hodí se vám vědět, když se na vašem účtu něco šustne? Stačí si vybrat službu, zapnout ji a je to.

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
328 Ratings

328 Ratings

Vfseoibdtivx ,

Love it!

I do wish there was an English option, but it pushes me to learn Czech!

Lucysealu12345 ,

Easy

Very happy with this app!!
Super easy and very organized.

LuciVeselska ,

Perfect App

Easy to use and very well organized! No problems at all.

Information

Seller
Air Bank a.s.
Size
113.3 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 12.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Czech

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Wallet

    Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like