My Air CZ 4+

I banku můžete mít rádi

Air Bank

  • 4.8 • 458 Ratings
  • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikace My Air vám přináší mobilní bankovnictví Air Bank a chystá pro vás nové nápady. Ty jsou nyní ještě v dílně, už teď si ale můžete užívat vyladěné bankovnictví.

Stačí například mrknout na úvodní obrazovku aplikace s Chytrým přehledem a hned vidíte, kolik máte na běžném i spořicím účtu nebo jak to vypadá s půjčkou.

Limity plateb změníte díky aplikaci pohodlně třeba ve frontě u pokladny. Peníze pak odešlete i prostým ofocením QR kódu. Aplikaci si ale oblíbíte i kvůli možnosti potvrzovat platby v internetovém bankovnictví pouhým dotykem. A jestli jste zvědaví, budou se vám líbit oznámení o zůstatku. Když budete chtít, aplikace vám pošle oznámení o všem, co se na Vašem účtu šustne.

Ztratíte občas účtenku? Pak budete velebit náš Šanon, díky kterému můžete všechny důležité účtenky a faktury ukládat do svého internetového bankovnictví a kdykoliv je máte po ruce.

Ale co si o naší aplikaci jen číst. Tisíckrát lepší je, stáhnout si ji a vyzkoušet. Ať vám dobře slouží.

What’s New

Version 9.4.1

V nové verzi si můžete jednoduše sečíst vyhledané platby a mít jasno třeba v tom, jak moc jste se rozšoupli na dovolené. A pokud jste klienty O2, zkuste v menu zabrousit na UNITY a podívat se, jaké všechny výhody vám přináší.

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
458 Ratings

458 Ratings

zfoukal ,

By far the best

Being a bank expert I can say this one is the best by far. This is when an app makes a difference, by providing unique mix of useful functions and innovations for every type of client type and need. Way to go!

Ch_Gulnara_ ,

I like this app

Everything is fine, but it would be better to have opportunity to switch to English.

BigMozo4Ever ,

Easy to use

At first I was a little bit reluctant to use the ap and was using the web. This often required multiple SMS codes and was slowing me down. Now I rarely use my desktop for banking.

App Privacy

The developer, Air Bank, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Financial Info
 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Wallet

  Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

More By This Developer

You Might Also Like

Raiffeisen bankovnictví
Finance
George klíč
Finance
MONETA Smart Banka
Finance
mBank CZ
Finance
George Česko
Finance
KB Mobilní banka
Finance