iPhone Screenshots

Description

W MyGlam uważamy, że to Twoje warunki się liczą i dlatego dostosujemy się do Twoich potrzeb. W parę kliknięć możesz zamówić jedną z naszych usług kosmetycznych z dojazdem pod wybrany przez siebie adres.

Jak to zrobić?

- wybierz usługę z naszego menu, która sprawi Ci przyjemność. Każdy zabieg jest szczegółowo opisany, tak abyś wszystko wiedziała. Znajdziesz również zdjęcia naszych prac oraz opinie klientek które już skorzystały z danej usługi.

- podaj szczegóły rezerwacji – to ty decydujesz gdzie i kiedy ma się odbyć usługa. Nasi Glambasadorzy pracują 7 dni w tygodniu, od 7 rano do 21 wieczorem. Możesz również wybrać różne dodatki aby jeszcze bardziej spersonalizować swój zabieg.

- wpisz dane karty płatniczej – bez obaw, Twoje transakcje są bezpieczne dzięki naszemu partnerowi Adyen. Środki z Twojego konta zostaną pobrane wyłącznie po wykonaniu usługi.

- zrelaksuj się i czekaj na potwierdzenie : w ciągu maksymalnie 35 minut dostaniesz informacje zwrotną o Twojej rezerwacji.

Kim są Glambasadorzy?

Glambasadorzy to nasza tajna broń. Dla naszych klientek, wyselekcjonowaliśmy utalentowanych ludzi z pasją, którzy ciągle dążą do perfekcji w swojej dziedzinie. Każdy Glambasador przeszedł wymagającą rekrutację, podczas której musiał nas przekonać swoim charakterem oraz umiejętnościami, że ma swoje miejsce w szeregach MyGlam. Dodatkowo, nasi klienci pomagają nam utrzymać standard dzięki ocenom– aby pozostać w naszej ekipie, każdy Glambasador musi utrzymać minimalną średnią 4 gwiazdek z 5.

What’s New

Version 1.9

Pay cash text update

App Privacy

The developer, MYGLAM SP Z O O, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like