iPhone Screenshots

Description

Mylinemoda.com, modern büyük beden giyim tarzını benimsemiş kadınların, kendi giyim tarzlarına uygun yüzlerce seçenek bulabileceği bu alanda Türkiye`nin ilk Büyük beden online moda ve alışveriş sitesidir.

Mylinemoda.com 81 Şehir’e satış yapmakta olan, ayda binlerce ziyaretçisi bulunan online bir alışveriş sitesidir.

Büyük beden giyimde moda tasarımcılarının özel tasarımları, binlerce kadına Myline aracılığı ile ulaşmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından kadınlar; günlük giyim, elbise, bluz, gömlek, pantolon, etek ve aksesuar ihtiyaçları için Mylinemoda.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.Sunduğu çeşit ile Mylinemoda.com, kısa süre içerisinde Türkiye`de modern büyük beden giyim tarzını benimsemiş binlerce kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası olmuştur.

Mylinemoda.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, üretilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur.

Mylinemoda.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.

Neden Myline ?

· Çünkü Myline;
· Yaratıcı ve yenilikçi.
· Üretici ve Geliştirici
· Müşteri ve teknoloji odaklı.
· Sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturuyor.
· Ürün ve tasarım zenginliğine sahip.
· En moda ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunuyor.
VİZYON

Vazgeçilmez ilkelerimizi koruyarak büyümek, Myline Tekstil’i lider büyük beden markası olarak uluslararası perakende ve online alışveriş markası haline getirmek.

MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, istedikleri ürünü, istedikleri fiyat ve kalitede, doğru zamanda onlara sunacağız. Temelde sürdürülebilirliği esas alırken, aynı zamanda çalışanlarımızın ve toplumun sağlığına itibar edeceğiz; kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Sosyal Sorumluluk şirket politikamız için önem arz etmektedir. Firmalarımız BSCI-SEDEX-SOCAM belgelidir.( 18 yaş altı çocuk isçi çalıştırılmamaktadır)

What’s New

Version 1.2

* iyileştirme çalışmaları yapıldı

* icon ve market resimleri değiştirildi

Information

Seller
Osman Ekin
Size
37 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 11.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages
Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like