Zrzuty ekranu

Opis

myUE zapewnia dostęp do aktualnych informacji o tym, co dzieje się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Dostarcza informacji w każdej chwili, w dowolnym miejscu.
Aplikacja ma na celu utrzymywanie stałych kontaktów pomiędzy Uczelnią, studentami, kandydatami, pracownikami i absolwentami.

Dzięki niej społeczność akademicka na bieżąco otrzymuje informacje o najważniejszych wydarzeniach, które mają miejsce na Uniwersytecie. Każdy użytkownik może dostosować informacje do swoich potrzeb, udostępnić je znajomym, ustawić przypomnienie. Aplikacja dostępna jest w wersjach językowych polskiej i angielskiej.

myUE powstała w ramach projektu „Inter Uni - Wsparcie internacjonalizacji. Wzmacnianie relacji między Uczelnią, kandydatami, studentami, absolwentami i pracownikami przy wykorzystaniu nowych mediów.” Projekt korzysta z dofinansowania pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.

Celem projektu jest współpraca między uczelniami i wsparcie procesu internacjonalizacji przy wykorzystaniu nowych mediów. Projekt realizowany jest we współpracy z partnerami: Norweskim Uniwersytetem Nauki i Technologii (NTNU) w Trondheim oraz Uniwersytetem w Liechtensteinie.

Więcej o projekcie: www.interuni.ue.katowice.pl

Strona internetowa uczelni: www.ue.katowice.pl

Co nowego

Wersja 1.2.0

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

Improved stability
Added refresh button
Changed informations structure

Prywatność w aplikacji

Deweloper (desi9n sp z o. o.) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka