myUE 4+

desi9n sp z o. o.

Zaprojektowano dla iPada

    • Gratis

Zrzuty ekranu

Opis

myUE zapewnia dostęp do aktualnych informacji o tym, co dzieje się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Dostarcza informacji w każdej chwili, w dowolnym miejscu.
Aplikacja ma na celu utrzymywanie stałych kontaktów pomiędzy Uczelnią, studentami, kandydatami, pracownikami i absolwentami.

Dzięki niej społeczność akademicka na bieżąco otrzymuje informacje o najważniejszych wydarzeniach, które mają miejsce na Uniwersytecie. Każdy użytkownik może dostosować informacje do swoich potrzeb, udostępnić je znajomym, ustawić przypomnienie. Aplikacja dostępna jest w wersjach językowych polskiej i angielskiej.

myUE powstała w ramach projektu „Inter Uni - Wsparcie internacjonalizacji. Wzmacnianie relacji między Uczelnią, kandydatami, studentami, absolwentami i pracownikami przy wykorzystaniu nowych mediów.” Projekt korzysta z dofinansowania pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.

Celem projektu jest współpraca między uczelniami i wsparcie procesu internacjonalizacji przy wykorzystaniu nowych mediów. Projekt realizowany jest we współpracy z partnerami: Norweskim Uniwersytetem Nauki i Technologii (NTNU) w Trondheim oraz Uniwersytetem w Liechtensteinie.

Więcej o projekcie: www.interuni.ue.katowice.pl

Strona internetowa uczelni: www.ue.katowice.pl

Co nowego

Wersja 1.2.0

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

Improved stability
Added refresh button
Changed informations structure

Prywatność w aplikacji

Deweloper (desi9n sp z o. o.) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka

Education
Reference
Education
Education
Education
Education