iPhone Screenshots

Description

Přeneste se s imerzním přehrávačem Českého rozhlasu do srpna 1968 a poslechněte si skutečný příběh rodiny, kterou zastihly dramatické události v neobvyklé situaci.

Do děje vás díky rozšířené realitě vtáhnou fragmenty neboli dobové předměty s prostorovým zvukem, které můžete libovolně umísťovat do reálného prostředí.

Součástí aplikace je také čtyřdílná série Rok zlomu, která zvukem a obrazem shrnuje události roku 1968 v Československu i ve světě.

Aplikace umožňuje:
– poslech 6 kapitol audio seriálu Návrat '68
– odemknout u každé kapitoly unikátní dobové fragmenty s audiovizuálním obsahem
– umístění dobových fragmentů do reálného prostředí pomocí technologie rozšířené reality
– sledování minisérie Rok zlomu

____________


Immerse yourself into August of 1968 and experience a real story of a family which got caught up in a dramatic situation.

Thanks to augmented reality you can place period objects with surround sound into your environment and find yourself in the actual story.

Part of the application is also a four-part series Rok zlomu (Critical Year), summarizing the events of 1968 in Czechoslovakia and around the world.


Features
– listen to 6 chapters of the audio series Návrat '68
– unlock unique period objects with audio visual content
– place fragments into real environment using augmented reality
– watch the miniseries Rok zlomu

What’s New

Version 1.0.1

- Vylepšený tutorial
- Oprava drobných chyb
________________________

- Improved tutorial
- Minor bug fixes

Information

Seller
Cesky rozhlas.cz
Size
337.6 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE (1st generation), iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch), iPad Pro (12.9‑inch) Wi-Fi + Cellular, iPad Pro (9.7‑inch), iPad Pro (9.7‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (10.5‑inch), iPad Pro (10.5‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi‑Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11‑inch), iPad Pro (11‑inch) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9‑inch) (3rd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad mini (5th generation), iPad mini (5th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Air (3rd generation), iPad Air (3rd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad (7th generation), iPad (7th generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (11‑inch) (2nd generation), iPad Pro (11‑inch) (2nd generation) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro (12.9‑inch) (4th generation), iPad Pro (12.9‑inch) (4th generation) Wi‑Fi + Cellular, and iPod touch (7th generation).

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like