iPhone Screenshots

Description

Pievienojies, un kafiju saņem dāvanā! Izmanto izdevīgos piedāvājumus un uzzini par jaunumiem pirmais. Narvesen. Vienā ritmā ar Tevi!

Pievienojies Narvesen lojalitātei tagad un izmanto priekšrocības uzreiz!

Reģistrācija ir pavisam vienkārša un pievienojoties garšīgo Narvesen kafiju saņemsi dāvanā! Uzzini par jaunumiem pirmais un izmanto izdevīgos piedāvājumus, kuri šeit Tev tiks īpaši piemeklēti – Tavai gaumei, vajadzībām un ritmam! Uzrādi aplikāciju pie kases iepērkoties, krāj digitālos zīmodziņus un iegūsti bonusus - katra 7.kafija dāvanā, kā arī izmanto citus īpašos piedāvājumus.

Ērti atrodi sev tuvāko Narvesen, pārliecinies par veikalu darba laikiem un baudi maltīti, dzērienus un veselīgus našķus tikai dažu soļu attālumā vēl izdevīgāk.

Narvesen iestājas par attīstītu pilsētvidi un laimīgiem pilsētniekiem, lai Tava ikdiena būtu vēl patīkamāka un tajā nekā netrūktu. Narvesen nodrošina augstas kvalitātes kafiju, svaigus līdzi ņemamus ēdienus, uzkodas un žurnālus uz katras ielas stūra pilsētā.
Narvesen. Vienā ritmā ar Tevi!

What’s New

Version 1.0.2

Optimization and stabilization.

App Privacy

The developer, Coffee Inn, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like