Nejrychlejší letenky 12+

Swinging Dogs

    • Free
    • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

Všechny akční letenky na jednom místě v mobilu již v okamžiku zveřejnění. Žádné další propásnuté akce a drahé nákupy letenek.

Cestovat se dá skoro zadarmo.

verze ZDARMA zobrazuje letenkové akce zpožděné o 2h, nezasílá automatické notifikace a nemůžete si vybrat ze kterých serverů chcete letenkové akce vidět.

V placené verzi máte možnost vidět akce okamžitě a můžete si nastavit zasílání notifikací na vybraná klíčová slova, nebo na komplet všechny akce. Plus si můžete nastavit vlastní zobrazení pouze vybraných serverů. Pro všechny kteří neumí další jazyky kromě češtiny a slovenštiny nabízí aplikace automatické překlady pro angličtinu, polštinu, němčinu, chorvatštinu a maďarštinu.


---
Pokud si zakoupíte předplatné, částka vám bude stržena z vašeho iTunes účtu. Automaticky se bude strhávat další platba na následující období během 24h před vypršením vašeho aktuálního předplatné.

Automatickou obnovu si můžete kdykoliv vypnout v nastavení v iTunes Store. Aktuální částka za měsíční předplatné činí €0,99 měsíčně, nebo €9,99 ročně. Ceny jsou v Euro ale mohou se lišit dle země ze které předplatné kupujete. Jednou zakoupené předplatné již nejde zrušit.

What’s New

Version 0.6

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

* kompletně přeprogramované zobrazení
* detailní nastavení pro jednotlivé servery
* více funkcí pro předplatitele
* možno nastavit si automatické překlady pro zahraniční zdroje do angličtiny nebo češtiny

App Privacy

The developer, Swinging Dogs, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Travel
Navigation
Navigation
Travel
Travel
Travel