Screenshots

Description

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z kraju? Cenisz pogłębione analizy i informacje ze świata? Interesują cię opinie ekspertów i komentatorów dotyczące najważniejszych wydarzeń? Jeśli tak, to znaczy, że ta aplikacja została stworzona specjalnie dla Ciebie. Newsweek Polska jest pierwszym w Polsce tygodnikiem zaprojektowanym do wygodnego czytania zarówno na dotykowym ekranie smartfona, jak i tabletu. To cyfrowa wersja jednego z najbardziej opiniotwórczych magazynów społeczno-politycznych w kraju.

Znakiem rozpoznawczym tygodnika Newsweek Polska jest dostarczanie aktualnych i pogłębionych informacji z kraju i ze świata, opatrzonych komentarzami najbardziej cenionych specjalistów oraz ekspertów w swoich dziedzinach. Tygodnik Newsweek Polska to także wywiady z autorytetami i ciekawymi osobowościami na temat procesów oraz ważnych wydarzeń zachodzących w Polsce i za granicą. Na łamach magazynu publikują również cenieni publicyści, tacy jak Zbigniew Hołdys, Krzysztof Materna czy Marcin Meller. Tygodnik Newsweek Polska oprócz informacji z kraju i ze świata dostarcza wiedzy na temat mody i panujących na rynku trendów.

Tygodnik Newsweek na polskim rynku zadebiutował w 2001 roku jako jedna z ośmiu zagranicznych edycji amerykańskiego magazynu, który od wielu dekad wyznacza najwyższe standardy dziennikarstwa.

Aplikacja Newsweek Polska umożliwia dostęp nie tylko do aktualnych i archiwalnych numerów magazynu, lecz także do wydań specjalnych – np. „Newsweeka Historia”, "Newsweek Polska Learning English". Poszczególne numery można nabywać indywidualnie lub zdecydować się na prenumeratę – wybór należy do Ciebie.

Aplikacja umożliwia kupowanie poszczególnych numerów tygodnika (w cenie 4,99 zł) oraz wydań specjalnych. Ponadto Newsweek Polska jest dostępny w korzystnym systemie prenumeraty:

– 1 miesiąc: 29,99 zł,
– 3 miesiące: 59,99 zł,
– 6 miesięcy: 99,99 zł,
– 12 miesięcy: 189,99 zł.

Zasady działania prenumeraty odnawialnej:
– Po wykupieniu prenumeraty Czytelnik otrzymuje wszystkie numery tygodnika oraz wydania specjalne opublikowane w okresie trwania subskrypcji.
– Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji, w kwocie odpowiadającej cenie za dany okres subskrypcji
– Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie.
– Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada lub iPhone'a).
– Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
– Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualnym cennikiem.
– Nie można zrezygnować z prenumeraty, za którą została pobrana opłata.

Więcej szczegółów dotyczących subskrypcji, politykę prywatności oraz zasady użytkowania aplikacji znajdziesz na stronie: https://www.newsweek.pl/zasady-uzytkowania-aplikacji-mobilnej-newsweek-polska-oraz-polityka-prywatnosci/pqpwv80

What’s New

Version 3.0.39000

- drobne usprawnienia

Ratings and Reviews

Lucas 98 ,

Awful

I paid for a six months subscription, I still have 3 months to go. I chose not to renew at the end of six months already, but despite prepaying for six months, Newsweek cut me off the moment I chose not to renew in december. Now they ask me to pay for each edition even though I've already paid for it with my six month subscription. This app is a rip off.

Marcin Boogie ,

Many bugs

The application has many bugs. It closes instantly and it's unstable. The download of new editions of Newsweek is impossible.

Kosmaster ,

Where is vertical layout?

Good Woodwing software. Last update is incorrect!!! There is only horizontal layout....

Information

Seller
Grupa Onet.pl SA
Size
10.3 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Newsweek $6.99
  2. Newsweek $13.49
  3. Newsweek $22.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like