Ekran Görüntüleri

Açıklama

Nibou ile istediğiniz gün istediğiniz saatte birkaç tıkla uzman terapistler ile konuşun, psikolojik destek alın.

NIBOU NEDİR?

Nibou, kişilerin konuşmaya ihtiyaç duydukları konularda, nitelikli terapistlerle buluşturan, günlük sorunlara anında bildirim sağlamayı amaçlayan bir ruh sağlığı mobil uygulamasıdır.

NIBOU ONLINE PSİKOLOG UYGULAMASI NASIL ÇALIŞIR?

Özenle seçilen Nibou terapistleri, birçok günlük konu ve sorunlarda size yardımcı olabilir. Uygulamayı indirdikten sonra sıkıntılı hissettiğiniz konuyu seçersiniz ve yapak zeka aracılığıyla bu alandaki en uygun uzman terapist ile eşleştirilirsiniz.

NIBOU ONLINE PSİKOLOG UYGULAMASI GÜVENLİ Mİ?

Kullanıcılara 7/24 destek sunduğumuz dürüstlük standartlarımızla ile gurur duyuyoruz. Bununla birlikte Nibou, gizlilik politikasına önem verir ve kullanıcıların düşüncelerini şifreli ortamda paylaşmalarını sağlayarak, terapist - danışan ilişkisini korur. Tüm kullanıcı bilgileriniz şifrelenerek korunur.

NIBOU ONLINE PSİKOLOG UYGULAMASI İLE HANGİ KONULARDA DANIŞMANLIK ALABİLİRSİNİZ?
Platformumuzdak klinik psikologlarla Stres, Motivasyon, Uyku ve gevşeme teknikleri hakkında bilgi alabilir ayrıca Kaygı, Depresyon, Bağımlılık, İlişkiler, Stres, Aile, Cinsellik, Zorbalık, Annelik ve Akran Baskısı konularında doğrudan uzman psikologlarımızdan danışmanlık alabilirsiniz.

Siz de Nibou’yu telefonunuza indirip birkaç dakika içerisinde uzman bir terapiste bağlanabilirsiniz.

Nibou bir sağlık ya da acil durum platformu değildir. Tıbbi öneriler vermiyor, intihar düşünceleri, majör depresyon gibi ciddi ruh sağlığı sıkıntılarında danışmanlık yapmıyoruz. Lütfen tıbbi konularda karar vermeden mutlak bir uzman hekime danışınız.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ
Güvenliğiniz ve gizliliğiniz bizim için önemlidir. Danışmanlarımızla gerçekleştireceğiniz tüm görüşmeler danışmanınız ve sizin aranızda kalmakta olup, sistemimizde şifrelenmiş bir şekilde saklanmaktadır.

Yenilikler

Sürüm 1.6.3

- Hata düzeltmeleri
- Performans geliştirmeleri

Oylar ve Yorumlar

3,0/5
2 Oy

2 Oy

nbmk1234 ,

Very helpful during difficult times

Nibou gives instant access to therapists - very useful when in a tough spot or going through hardship

ezgiasdfg ,

programda hatlar var

3 mesaj hakkınız oldugu söyleniliyor fakat otomatik olarak bir mesaj atınca bu hakkınız düşüyor ayrıca psikologlar program hakkında bilgi sahibi degil,kod isimle baglanıyoruz gizli olmak amacıyla ve bize ismimizi soruyorlar..

Uygulama Gizliliği

Kavou LLC adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

  • Kişi Bilgileri

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Finansal Bilgiler
  • Kullanıcı İçeriği
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz