Zrzuty ekranu

Opis

Nkantor to nowoczesna i zautomatyzowana platforma wymiany walut przez Internet.

W Nkantor kupisz lub sprzedasz walutę z bezkonkurencyjnymi na rynku warunkami i w najszybszy możliwy sposób. Wymiana walut w Nkantor jest niezwykle łatwa i odbywa się w kilku krokach.

Dlaczego aplikacja Nkantor?

• Najlepsze kursy
Oferta wymiany walut w aplikacji Nkantor jest niezwykle atrakcyjna. Kupując i sprzedając waluty z Nkantor zawsze masz gwarancję najlepszych warunków i aktualnego, odświeżanego co 2s kursu walut z rynku Forex.
• Najszybsze transakcje
Z aplikacją mobilną Nkantor wymienisz waluty natychmiast, a przelewy krajowe i zagraniczne zrealizujesz ekspresowo. Przeciętny czas zlecenia wypłaty w godzinach naszej pracy jest poniżej 1 minuty. Nigdzie nie dokonasz szybszego przelewu!
• Największe oszczędności
Z aplikacją Nkantor oszczędzisz na kursach wymiany oraz na kosztach przelewów. Do większości banków w Polsce przelewy są bezpłatne. Za przelew zagraniczny EUR zapłacisz 3 PLN, zaś koszt przelewu USD, GBP i CHF zaczyna się od 5 PLN.
• Bezpieczeństwo 24/7
Dzięki automatyzacji transakcji, odpowiedzialnej polityce kadrowej i wieloletniemu doświadczeniu na rynku wymiany walut online, Twoje transakcje są całkowicie bezpieczne i gwarantowane przez operatora Nkantor, czyli Spółkę INGENSUM jednego z największych podmiotów w zakresie wymiany walut w Polsce.

Sprawdź nasze usługi. Skorzystaj z aplikacji mobilnej Nkantor. Dzięki niej wymiana waluty będzie prostsza niż myślisz. Wymienisz waluty w dowolnym terminie, z dowolnego miejsca i z kursem najbardziej korzystnym dla Ciebie.

Prywatność w aplikacji

Deweloper (INGENSUM Sp. z .o.o) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka