Nkantor 4+

INGENSUM Sp. z .o.o

Zaprojektowano dla iPada

    • Gratis

Zrzuty ekranu

Opis

W Nkantor kupisz lub sprzedasz walutę z bezkonkurencyjnymi na rynku warunkami i w najszybszy możliwy sposób. Wymiana walut w Nkantor jest niezwykle łatwa i odbywa się w kilku krokach.

Dlaczego aplikacja Nkantor?

• Najlepsze kursy
Oferta wymiany walut w aplikacji Nkantor jest niezwykle atrakcyjna. Kupując i sprzedając waluty z Nkantor zawsze masz gwarancję najlepszych warunków i aktualnego, odświeżanego co 2s kursu walut z rynku Forex.
• Najszybsze transakcje
Z aplikacją mobilną Nkantor wymienisz waluty natychmiast, a przelewy krajowe i zagraniczne zrealizujesz ekspresowo. Przeciętny czas zlecenia wypłaty w godzinach naszej pracy jest poniżej 1 minuty. Nigdzie nie dokonasz szybszego przelewu!
• Największe oszczędności
Z aplikacją Nkantor oszczędzisz na kursach wymiany oraz na kosztach przelewów. Do większości banków w Polsce przelewy są bezpłatne. Za przelew zagraniczny EUR zapłacisz 3 PLN, zaś koszt przelewu USD, GBP i CHF zaczyna się od 5 PLN.
• Bezpieczeństwo 24/7
Dzięki automatyzacji transakcji, odpowiedzialnej polityce kadrowej i wieloletniemu doświadczeniu na rynku wymiany walut online, Twoje transakcje są całkowicie bezpieczne i gwarantowane przez operatora Nkantor, czyli Spółkę INGENSUM jednego z największych podmiotów w zakresie wymiany walut w Polsce.

Sprawdź nasze usługi. Skorzystaj z aplikacji mobilnej Nkantor. Dzięki niej wymiana waluty będzie prostsza niż myślisz. Wymienisz waluty w dowolnym terminie, z dowolnego miejsca i z kursem najbardziej korzystnym dla Ciebie.

Prywatność w aplikacji

Deweloper (INGENSUM Sp. z .o.o) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Więcej od tego dewelopera

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance

Podobna muzyka

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance