Screenshots

Description

- Arayan no kime ait?
- Arayan kim?
- Beni kim aradı?
- Bilinmeyen numarayı nasıl bulurum?
- Beni kim aramış nasıl öğrenebilirim?
- Kim bu numara?
- Kim aradı?
- Kim aramış?
- No kime ait?
- Telefon kime ait?
- Telefon no kime ait?
- Beni kim aramış?
- İsimden numara nasıl bulurum?
- Birine ait telefon numarasını nasıl bulurum?
- Birinin cep telefon numarasını nasıl bulurum?

Tüm sorularının cevabını bu uygulamada bulabilirsin.

Numara Sorgulama uygulaması ile Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veritabanlarında sorgulama işlemlerin anında gerçekleştirilerek sonuçlar telefonuna gönderilir. Türkiye'nin en yeni ve en iyi numara sorgulama servisi olan, BTK onaylı ve RH-025 numaralı lisansa sahip bilinmeyen numaralar servisi ile numaradan isim sorgulama, isimden numara bulma yapabilir, bilinmeyen numara sorgulama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefon numarası sorgulama yapabileceğiniz uygulamada aklına takılan bir numara varsa anında numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer numara kimin diye merak ettiğiniz kişinin başka telefon numarası olup olmadığını öğrenmek istediğinizde ise telefon numarası bulma işlemi yapabilir, isimden numara sorgulayabilirsiniz. Her ne zaman ihtiyacınız olursa hemen doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.
Seni arayının kim olduğunu merak etmene gerek yok. Çözümü çok basit numara sorgulama işlemini uygulamadan anında gerçekleştirebilirsin. Bilinmeyen numaraların, arayan numara kime ait öğrenmek için hemen sorgulayabilirsin.

Telefondan sorgulama yapmak için uygulamayı kullanarak isimden numara sorgulama işlemi de rahatlıkla gerçekleştirebilir, talep ettiğin isimden sorgulama işleminin sonuçlarının tamamını görüntüleyebilirsin.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinden hangisinde olursanız olun tüm operatörlerde numara ve isim sorgulama yapabilirsiniz.

mh@mobilisim.com.tr
0850 666 06 77

https://www.ceptennumarasorgula.com/PrivacyPolicy
https://www.ceptennumarasorgula.com/TermsOfUse

What’s New

Version 1.0.3

Bilinmeyen Numara, Numara Sorgulama, Numara Sorgula, Kim Aramış, Arayanı Bulma, Beni Arayan Kim işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Ratings and Reviews

1.3 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

App Privacy

The developer, Mobilisim, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like