iPhone Screenshots

What’s New

Version 2.0

Risi të reja në aplikacionin n'xhep:

* Çdo azhurnim i n'xhep do të paraqitet me pamje të bukur vizuale
* Qasje e lehtë dhe interaktive në fotografi
* Nëse keni iPhone 6S mund të shtypni më fortë linkun në reklamë për të shikuar ofertat e ndryshme pa e hapur linkun fare
* Përmirësime dhe rregullime të ndryshme në përvojën e përdoruesit

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

artorhajdini ,

Perfect

Very Helpful!!!

Rronneey ,

N'XHEP

The beeeestt appp eveerereerer

Blend sylqevci ,

Applikacion Përfekt

Shum Applikacion i nevojshëm .
Falemderit

Information

Seller
Rolling Rabbits Sh.p.k
Size
20.3 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© Rolling Rabbits LLC
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like