Screenshots

Description

Opole nazywane jest stolicą polskiej piosenki, bo tu już od ponad pięćdziesięciu lat na scenie Amfiteatru króluje polska piosenka. Co roku w czerwcu miasto staje się centralnym punktem na mapie Polski, do którego zjeżdżają największe polskie gwiazdy muzyki, aby zaprezentować swoje nowe przeboje lub podsumować dotychczasową twórczość.
Aplikacja „Odryj Opole” to dodatkowa atrakcja dla wszystkich fanów KFPP, którzy nie tylko w czerwcu odwiedzą nasze miasto.
Dzięki aplikacji można odkryć miejsca związane z festiwalem opolskim, poznać artystów związanych z polską piosenką, sprawdzić swoją wiedzę o festiwalu i odkryć historię Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki.
Muzeum Polskiej Piosenki odsłoni swoje tajemnice, rzeźby na skwerze uniwersyteckim przemówią tekstami swoich piosenek a z wieży ratuszowej zabrzmi hejnał ze znanym motywem Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki.
Dzięki funkcji Augmented Reality (AR) ślady festiwalowe staną się bardziej realne i bliskie zwiedzającym Opole.
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 „Inwestujemy w Twoją przyszłość”.

What’s New

Version 1.0.0

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Information

Seller
Jerzy Pietruszewski
Size
204.9 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like