Olecko i okolice 4+

Cormo Sp. z o. o.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Przewodnik mobilny po Olecku to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samego powiatu, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jego terenie.

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po powiecie Oleckim pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.

Aplikacja zawiera również szereg przydatnych informacji dla mieszkańców takich jak: podręczna książka telefoniczna, opisy miejskich jednostek czy wiadomości o ważnych inicjatywach w powiecie.
Przewodnik turystyczny po powiecie Oleckim został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w Olecku i chcą mieć pełną informację o powiecie w zasięgu ręki.

What’s New

Version 2.2.1

Poprawki błędów w aplikacji.

App Privacy

The developer, Cormo Sp. z o. o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Food & Drink
Travel
Travel
Travel
Utilities
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel