Onbeş Kasım Kıbrıs University 4+

Gorunum Tasarim

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Sürekli gelişen bilgi ve teknolojileri sevgi dolu, güler yüzlü bir ifade ile gençlerimize aktararak, her biri alanlarında yetkin bilim insanlarından oluşan öğretim elemanlarımızın ve eğitim kalitemizin mükemmelliği ile tanınmak, eğitim süresi boyunca gerekli olan her türlü bilgi, belge ve hizmeti mümkün olan en hızlı şekilde, güvenle sunmak, öğrencilerimizin, öğretim görevlilerimizin ve personelimizin memnuniyetini ön plana çıkartmak, ülke ve dünya çapında takdir edilen, üniversite- sanayi işbirliği ile örnek alınan, sadece ülkemiz genelinde değil, dünya genelinde mensubu olmaktan gurur duyulan; güvenilir, itibarlı, referans alınan, insanlığa “değerli insanlar” kazandıran bir üniversite olmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca, Onbeş Kasım Kıbrıs Üniversitesi, KKTC'nin uluslararası platformda ve kültür dünyasında saygın bir yer almasını teminen; uluslararası bilimsel faaliyetler düzenlemeyi ve bu faaliyetlere katılmayı önde gelen görevi saymaktadır.

What’s New

Version 1.0.3

İyileştirmeler yapıldı.

App Privacy

The developer, Gorunum Tasarim, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Sarper Market
Shopping
KIBRIS SANAL MARKET
Shopping
North Cyprus Pharmacies
Health & Fitness
Trip Rent A Car
Travel
Hit FM ~ Cyprus
Music
Dream Live Urban
Music

You Might Also Like

Bluebird: Learn German
Education
METU NCC Mobile
Education
İSOV
Education
Hac ve Umre Rehberi Netsiz
Education
Final Mobile
Education
Evrensel Dijital
Education