Onet Poczta 4+

Grupa Onet.pl SA

Designed for iPhone

    • 4.5 • 10 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Onet Poczta – aplikacja e-mail

Pobierz darmową aplikację pocztową Onetu i odkryj funkcjonalności, jakie daje Onet Poczta na Twoim telefonie.

Konto pocztowe Onetu to znana wszystkim internetowa poczta dostępna od lat na serwisie Onet.pl. Od teraz, dzięki aplikacji mobilnej Onet Poczty, możesz w bezpieczny sposób korzystać z jej możliwości na iOS (iPhone).

Bezpiecznie, bez opłat, zaawansowane filtry antyspamowe

Przeglądanie, czytanie, odpowiadanie na maile, a także dołączanie dużych plików czy zdjęć jest teraz prostsze niż kiedykolwiek! Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie.

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz jako użytkownik Onet Poczty – Twoje maile będą chronione, a Ty zawsze będziesz w centrum najważniejszych dla Ciebie informacji i wydarzeń.

Poznaj najważniejsze funkcje nowej aplikacji Onet Poczty na iOS.

· Przejrzysta lista folderów

Wiemy jak ciężko jest wygospodarować czas na tworzenie folderów. Na szczęście nasze algorytmy automatycznie kategoryzują wiadomości pocztowe i zapisują je w dedykowanych folderach.

· Szybki i łatwy dostęp do Twoich wiadomości pocztowych

Nie ma nic bardziej frustrującego niż przedłużające się szukanie maila z informacjami, których potrzebujesz na już. Aplikacja Onet Poczty pozwoli na łatwiejszą nawigację po zawartości konta pocztowego i zarządzanie nawet kilkoma tysiącami maili w prosty i zorganizowany sposób.

· Powiadomienia push o przychodzących wiadomościach e-mail

Każdego dnia otrzymujesz dziesiątki maili na różne skrzynki przez co czujesz się zagubiony i już nie wiesz kto i z czym do Ciebie pisze? Zapomnij o tym! Bieżące notyfikacje podpowiedzą, od kogo właśnie przyszedł nowy e-mail i czy możesz go zignorować.

· Szybki dostęp do załączników

Często wysyłasz zdjęcia, pliki lub dokumenty? W aplikacji mobilnej Onet Poczty możesz wysyłać zdjęcia, filmy wideo, boomerangi i inne pliki zapisane na Twoim telefonie, kiedy tylko chcesz. Dodatkowo będziesz miał możliwość podglądu treści załącznika bezpośrednio w wiadomości.

· Łatwe pisanie wiadomości

Dobrze wiemy jak dziś korzysta się z telefonu. Podczas jedzenia, w wannie, w metrze czy na spacerze z psem trzymając smycz w jednym ręku. Pomożemy Ci z tymi wyzwaniami dnia codziennego. Pisz nowe wiadomości, odpowiadaj i dodawaj załączniki zaledwie jednym kliknięciem.

· Łatwy dostęp do swoich kontaktów

Nie szukaj więcej w pamięci adresów mailowych do Marka, Karoliny czy biura obsługi klienta swojego banku. Z aplikacją mobilną Onet Poczty zyskujesz łatwy dostęp do wszystkich kontaktów ze skrzynki pocztowej i telefonu.

· Prosta konfiguracja wielu adresów pocztowych Onetu

Założyłeś kilka kont pocztowych na Onecie i ich ponowna konfiguracja Cię przeraża? Spokojnie. Zbierz je wszystkie w aplikacji Onet Poczta i trzymaj pod ręką w jednym miejscu.

· Oznaczaj ważniejsze maile gwiazdką

Z kontem pocztowym jak z życiem, niektóre rzeczy są ważniejsze, inne mniej. Niektórym ludziom odpowiadamy od razu, innym po tygodniu. Oznacz gwiazdką te wiadomości i maile, które nie mogą umknąć Twojej uwadze.

· Oszczędzaj baterię i oczy

Włącz w aplikacji tryb „dark mode” i wydłuż pracę baterii swojego telefonu. Dodatkowo zredukujesz efekt „zmęczonych oczu” i zmniejszysz efekt „rażenia” światłem ekranu.

· Filtruj przychodzące maile

W Onet Poczcie możesz w łatwy sposób filtrować swoje maile. Dedykowane filtry znajdziesz nad listą wiadomości w postaci kafelków. Dzięki temu szybko znajdziesz wiadomości nieprzeczytane, z załącznikiem, subskrypcje i wiele innych.

· Pokazuj informacje o swoich biletach i rezerwacjach

Aplikacja Onet Poczty pozwala na wyświetlanie w jednym miejscu szczegółowych informacji o Twoich biletach i rezerwacjach, bez względu na to czy chodzi o samolot, autobus, pociąg, hotel czy auto.

Onet Poczta to bezpieczna skrzynka pocztowa, oferująca zaawansowane filtry antyspamowe. Wypróbuj jej zalety już dzisiaj! Załóż darmowe konto pocztowe na @onet.pl i zyskaj niezawodny, i dostosowany do Twoich potrzeb adres e-mail.

What’s New

Version 2.15.13

Najnowsza wersja aplikacji zawiera drobne poprawki wizualne. Dziękujemy Wam za korzystanie z aplikacji, jeśli chcecie podzielić się opinią albo zaproponować usprawnienia, jesteśmy dla Was pod adresem: poczta@grupaonet.pl

Ratings and Reviews

4.5 out of 5
10 Ratings

10 Ratings

ugly friend f.. poland ,

Super

Super

Recenzent453356 ,

Folder wysłane nie wyświetla maili

W folderze/zakładce wysłane nie ma żadnych maili. Jak to naprawicie to zmienię na 5 gwiazdek.

Developer Response ,

Dziękujemy za kontakt! Proszę spróbować w ustawieniach aplikacji zmienić zakres czasowy synchronizacji, ewentualnie czas synchronizacji tego konkretnego folderu. Jeśli jest potrzebna dodatkowa pomoc w tym zakresie albo to nie jest problem wynikający z ustawieninia synchronizacji, prosimy o wiadomość na adres poczta@grupaonet.pl. Pomożemy!

atomowypies ,

Recenzja

Przejrzyscie fajnie

App Privacy

The developer, Grupa Onet.pl SA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

News
Social Networking
Magazines & Newspapers
Entertainment
Magazines & Newspapers

You Might Also Like

Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity