Onlia 4+

Union poisťovňa, a.s.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Uzatvorili ste si poistenie auta v Onlii? Ak máte uzatvorené poistenie proti krádeži alebo havárii už nemusíte čakať na obhliadku auta technikom. Pokojne si urobte obhliadku sami.
Obhliadka nie je potrebná pri nových autách. Ojazdené autá príde „pozrieť“ náš profesionálny technik. Ak však máte jazdené vozidlo, ktorého cena nie je vyššia ako 40.000 €.
Onlia je 100% digitálna a 100% proklientská a preto Vám dávame možnosť nahlásiť nehodu alebo doplniť doklady ku škodovej udalosti bez zdĺhavých papierovačiek. Stiahnite si aplikáciu Onlia a hlásenie urobíte prostredníctvom Vášho smartfónu.
Aplikáciu využijete už na mieste nehody. Fotky nehody urobíte priamo do aplikácie, kde sa automaticky uložia a hlásenie dokončíte neskôr z pohodlia domova.
Neviete kde opraviť Vaše auto po nehode? Žiadny problém s aplikáciou Onlia. Poradíme Vám najbližší servis vo Vašom okolí. Stačí si vybrať jeden z nami odporúčaných servisov. Okrem toho, že Vás bude servis kontaktovať priamo kvôli ďalšiemu postupu vo vybraných servisoch zaplatíme za Vás 50 EUR zo spoluúčasti.
Stiahnite si Onlia aplikáciu do vášho smartfónu.

What’s New

Version 2.6.93

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

Jazda bez nehody dostane konečne poriadnu odmenu!
Doplnili sme aplikáciu o možnosť poslať doklad o škodovom priebehu.
Jazdíte bez nehody a chceli by ste nižšie poistné? Pošlite nám o tom doklad, namiesto sľubov. Jednoducho, cez našu appku.

App Privacy

The developer, Union poisťovňa, a.s., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance