iPhone Screenshots

Description

Uzatvorili ste si poistenie auta v Onlii? Ak máte uzatvorené poistenie proti krádeži alebo havárii už nemusíte čakať na obhliadku auta technikom. Pokojne si urobte obhliadku sami.
Obhliadka nie je potrebná pri nových autách. Ojazdené autá príde „pozrieť“ náš profesionálny technik. Ak však máte jazdené vozidlo, ktorého cena nie je vyššia ako 40.000 €.
Onlia je 100% digitálna a 100% proklientská a preto Vám dávame možnosť nahlásiť nehodu alebo doplniť doklady ku škodovej udalosti bez zdĺhavých papierovačiek. Stiahnite si aplikáciu Onlia a hlásenie urobíte prostredníctvom Vášho smartfónu.
Aplikáciu využijete už na mieste nehody. Fotky nehody urobíte priamo do aplikácie, kde sa automaticky uložia a hlásenie dokončíte neskôr z pohodlia domova.
Neviete kde opraviť Vaše auto po nehode? Žiadny problém s aplikáciou Onlia. Poradíme Vám najbližší servis vo Vašom okolí. Stačí si vybrať jeden z nami odporúčaných servisov. Okrem toho, že Vás bude servis kontaktovať priamo kvôli ďalšiemu postupu vo vybraných servisoch zaplatíme za Vás 50 EUR zo spoluúčasti.
Stiahnite si Onlia aplikáciu do vášho smartfónu.

What’s New

Version 2.6.93

Jazda bez nehody dostane konečne poriadnu odmenu!
Doplnili sme aplikáciu o možnosť poslať doklad o škodovom priebehu.
Jazdíte bez nehody a chceli by ste nižšie poistné? Pošlite nám o tom doklad, namiesto sľubov. Jednoducho, cez našu appku.

Information

Seller
Union poistovna, a. s.
Size
19.7 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like