Screenshots

Description

Optimum Outlet

Maksimum Marka, Optimum Alışveriş, Minimum Ödeme…

Yüzlerce mağaza, binlerce marka ile 365 gün indirimli alışveriş ve eğlence keyfi İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’dan sonra şimdi de iphone/ipad uygulaması her an yanınızda!

Optimum Outlet’in ücretsiz uygulamasını indirerek mağazalar, cafe/restaurantlar, indirimler, özel kampanyalar ve etkinliklerin yanı sıra çocuk oyun alanları, buz pateni, 5D sinema, bowling gibi eğlence mekanları hakkında da ilk siz bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, Optimum’daki sinemalarda vizyona giren filmler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilecek, biletinizi satın alabileceksiniz. Aracınızı nereye park ettiğinizi unutma derdinize son verecek otopark uygulaması sayesinde ise gönül rahatlığıyla alışveriş keyfinizi sürebileceksiniz.

------------------------------------------

Maximum brands, Optimum shopping, Minimum prices...

365 days of discount shopping and fun with hundreds of shops, thousands of brands are now available through our iphone/ipad appllication.

By downloading, free of charge, our Optimum Outlet appllication, you can easily access to our shops, cafe/restaurants, special discounts, campaigns and events; also be the first to know about our children entertainment areas, ice-skating, 5D movie theather and bowling. You can also be informed about the latest movies and buy tickets. The parking lot application enables you to spot your car easily so that you can enjoy every minute of your shopping.

What’s New

Version 3.7.3

- Hata düzeltmeleri

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Ygt 35 ,

Great!

Çok fonksiyonel, tek kelimeyle harika bi uygulama

Information

Seller
Ronesans Holding A.S.
Size
12.4 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like