iPhone Screenshots

Description

Унікальний мобільний додаток, який дозволяє здійснювати розрахунки он-лайн за надані/отримані послуги власниками будинків, головами ОСББ, керівниками офісних центрів, директорами ЖЕКів та проводити миттеву комунікацію керівництва установ із мешканцями / орендарями. Даний додаток має в собі інтегровану систему автоматичного збору даних із лічильників та систем по веденню обліку мешканців / орендарів.

Система містить повністю автоматизоване та інтегроване рішення для ведення та розрахунку за комунальні послуги, а також конвергентні послуги для оплати рахунків. Немає значення чи Ви оплачуєте згідно з показниками лічильників, за квадратний метр чи за кількістю проживаючих осіб, цей додаток підтримує всі можливі опції.

Клієнтський інтерфейс додатку є зручним та легким у користуванні у цьому вже неодноразово переконались керівники українських ОСББ та офісних центрів - користувачі системи. Розроблений спільно з експертами у сфері інвестиційної комерції, аудиторами, менеджерами по веденню проектів та податковими інспекторами з метою забезпечення відповідності всім операційним та фінансовим потребам клієнтів.

Завантажте прямо зараз і переконайтеся самі!

Information

Seller
Yuriy Nayda
Size
11.7 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like