Otizmli Bireyler İş Gücünde 4+

Eker Süt Ürünleri

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Otizm spektrum bozukluğu olan bireylerin iş ve toplumsal yaşam becerilerini geliştirerek, iş hayatına katılmalarını kolaylaştırmayı amaçlayan ‘’Otizmli Bireyler İş Gücünde-OBİG’’ uygulaması, İŞKUR desteği ile Eker Süt Ürünleri tarafından geliştirilmiştir. İstihdam edilerek iş hayatına kazandırılan otizmli veya diğer yaygın gelişimsel bozukluğu olan bireylerin, uygulama içerisinde bulunan zamanlayıcı, puantör, çizelgeler ve yapılacaklar listesi ile bağımsız olarak çalışmaları hedeflenmiştir.
Otizmli ve diğer yaygın gelişimsel bozukluğu olan bireyler uygulamada bulunan zamanlayıcı ile zaman yönetimi yapabilir, puantör ile kendini kontrol ve motive edebilir, çizelgelerim bölümü ile de yapacağı işin küçük basamaklara ayrılarak görsel/işitsel uyaranların yardımıyla daha kolay öğrenebilir ve yapılacaklar listesi ile gün içerisinde yapması gerekenleri takip edebilir. Üstelik uygulamayı Türkçe,Fransızca ve İngilizce olmak üzere tam 3 farklı dilde kullanabilirsiniz!

What’s New

Version 2.0.3

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

App Privacy

The developer, Eker Süt Ürünleri, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Tohum Eğitim
Education
ÖSYM Görevli İşlemleri Sistemi
Education
MK Publications
Education
ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi
Education
Tureng Dictionary
Reference
Otsimo | Special Education 1+
Education