iPhone Screenshots

Description

2013 yılında faaliyete giren "Oto.net" 2.500’den fazla kurumsal üyesiyle 3 yılı aşkın bir süredir, ayda ortalama 1,000 aracın online satışına aracılık etmektedir. Kurulduğu günden bugüne 20,000 aracın satışını başarıyla gerçekleştirmiş Türkiye’nin en büyük kullanılmış araç satış platformudur.

Bireysel araç alım satım pazarına, araç alım satımının her aşamasındaki eşsiz deneyimini taşıyan Oto.net, devrimsel platformu ile son kullanıcılara hizmet vermektedir.

Oto.net araç sahip olma sürecini kolaylaştırarak kökünden değiştiren yeni nesil bireysel ticaret platformu ile bireysel otomobil alıcı ve satıcılarını etkin ve organize bir şekilde internet ortamında buluşturur. Satıcılar arabalarını Oto.net üzerinden listeler. Ancak yalnızca Oto.net tarafından yapılan ekspertiz testinden geçen araçlar Oto.net Sertifikası ile alıcılara sunulur.

Online iş modelinin getirdiği avantajlardan alıcı ve satıcı üyelerimiz sonuna kadar yararlanmaktadır.

Oto.net dilerseniz satış işleminin bütün yorucu ayak işlerini de yapar. Aracın devir işlemi yapıldıktan sonra, aracın satıcıdan alıcıya teslimatı İstanbul il sınırı içerisinde Oto.net tarafından yapılır.

Türkiye’de yine bir ilk olacak bu hizmet ile Oto.net, yepyeni bir platform ile karşınızda.

What’s New

Version 3.1.3

Performans iyileştirmesi ve bir takım görsel iyileştirmeler yapıldı.

App Privacy

The developer, OTO.NET, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like