iPhone-Screenshots

Beschreibung

Oto Sanayi Bul mobil uygulaması, yolda ve seyahatlerde herkese faydalı olan bir mobil uygulamadır.

• Örneğin, bulunduğunuz bölgede size en yakın Oto Sanayi Siteleri, Servisler, Çekici Hizmetleri, Oto Tamircileri, Yol Yardımları ve 7/24 hizmet veren firmaları bulabilir ve navigasyon ile yol alabilirsiniz.

• "Servis ara" butonundan harita üzeri size en yakın yetkili servisler, hastaneler, doktorlar, dinlenme tesisleri, benzin istasyonları, restoranlar ve daha fazlasını bulabilir ve navigasyon ile yol alabilirsiniz.

• Avrupa'dan karayoluyla Türkiye'ye seyahat edecek gurbetçilerimiz, sıla yolu üzeri güvenilir yerlerde dinlenme tesisleri ve benzin istasyonlarını mobil uygulamamızdan bulabilir ve navigasyon ile yol alabilirler.

• Acil ve zor durumlarda, sıla yolu üzeri Türkiye´nin yurtdışı temsilciliklerinin adres ve telefon bilgileri uygulamamızda bulabilirsiniz.

Türkiye´nin Oto Sanayi Sitesi "Oto Sanayi Bul" mobil uygulamasını sizde yükleyin ve yolda kalmayın

Informationen

Verkäufer
Engin Taskin
Größe
35.8 MB
Kategorie
Reisen
Kompatibilität

Erfordert iOS 8.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Deutsch, Dänisch, Englisch, Finnisch, Französisch, Griechisch, Hebräisch, Indonesisch, Italienisch, Japanisch, Katalanisch, Koreanisch, Niederländisch, Norwegisch (Bokmål), Persisch, Polnisch, Portugiesisch, Rumänisch, Russisch, Schwedisch, Slowakisch, Spanisch, Tradit. Chinesisch, Tschechisch, Türkisch, Ungarisch, Vereinf. Chinesisch

Alter
4+
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Das gefällt dir vielleicht auch