Description

OtoDom — оголошення з продажу та оренди квартир, будинків, земельних ділянок, офісів, магазинів, складів, будівель, парковок та приміщень з діючим бізнесом. Додаток сервісу доступний українською та російською мовами.

Переваги для користувачів

Надійність та безпека. Ми розміщуємо пропозиції агентств нерухомості та забудовників тільки після обробки внутрішньою системою контролю якості, щоб кожен міг бути впевненим в надійності послуг нашого сервісу пошуку об’єктів нерухомості. У нас тільки якісна вторинна нерухомість та новобудови для надійного захисту від шахрайства.
Зручні фільтри пошуку. Вивчайте детально оголошення: з фото, відео, віртуальним туром по квартирі. Обирайте житло чи офіс строго під свої вимоги: місто, район, вулиця, аренда квартир біля метро, житлова площа, зручності, безпека та навіть інфраструктура.
Обране. Часто шукаєте зі застосуванням широкого спектру фільтрів? Зберігайте результати персоналізованого пошуку в обраному для простого доступу до нових оголошень.

Переваги для представників бізнесу

Розумний інструмент для бізнесу. Ефективний та прогресивний сервіс для ведення успішних продаж в ріелторськії сфері. Окрім публікацій оголошень, ріелтори і забудовники мають можливість рекламувати свої послуги та об'єкти за допомогою різноманітних інструментів.
Аналітика. Розміщуємо цікаву та актуальну інформацію про ринок житлової та комерційної нерухомості, яка допоможе професіоналам тримати руку на пульсі та оперативно реагувати на зміни в сфері Real Estate.
Авторитет сервісу. OtoDom входить до складу провідної міжнародної медіагрупи Naspers. Найбільш успішні офіси групи працюють на ринках Центральної та Східної Європи, Латинської Америки, Африки, а також в Індії та Китаї.

Мобільний додаток OtoDom - нерухомість всієї України у вас в кишені. Спеціально для тих, хто хоче безпечно купити чи продати квартиру або зняти житло.

What’s New

Version 2.5.4

- Виявлені помилки було виправлено

Information

Seller
Grupa OLX Sp. z o. o.
Size
58.5 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Russian, Ukrainian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like