Description

OtoDom — оголошення з продажу та оренди квартир, будинків, земельних ділянок, офісів, магазинів, складів, будівель, парковок та приміщень з діючим бізнесом. Додаток сервісу доступний українською та російською мовами.

Переваги для користувачів

Надійність та безпека. Ми розміщуємо пропозиції агентств нерухомості та забудовників тільки після обробки внутрішньою системою контролю якості, щоб кожен міг бути впевненим в надійності послуг нашого сервісу пошуку об’єктів нерухомості. У нас тільки якісна вторинна нерухомість та новобудови для надійного захисту від шахрайства.
Зручні фільтри пошуку. Вивчайте детально оголошення: з фото, відео, віртуальним туром по квартирі. Обирайте житло чи офіс строго під свої вимоги: місто, район, вулиця, аренда квартир біля метро, житлова площа, зручності, безпека та навіть інфраструктура.
Обране. Часто шукаєте зі застосуванням широкого спектру фільтрів? Зберігайте результати персоналізованого пошуку в обраному для простого доступу до нових оголошень.

Переваги для представників бізнесу

Розумний інструмент для бізнесу. Ефективний та прогресивний сервіс для ведення успішних продаж в ріелторськії сфері. Окрім публікацій оголошень, ріелтори і забудовники мають можливість рекламувати свої послуги та об'єкти за допомогою різноманітних інструментів.
Аналітика. Розміщуємо цікаву та актуальну інформацію про ринок житлової та комерційної нерухомості, яка допоможе професіоналам тримати руку на пульсі та оперативно реагувати на зміни в сфері Real Estate.
Авторитет сервісу. OtoDom входить до складу провідної міжнародної медіагрупи Naspers. Найбільш успішні офіси групи працюють на ринках Центральної та Східної Європи, Латинської Америки, Африки, а також в Індії та Китаї.

Мобільний додаток OtoDom - нерухомість всієї України у вас в кишені. Спеціально для тих, хто хоче безпечно купити чи продати квартиру або зняти житло.

What’s New

Version 2.5.4

- Виявлені помилки було виправлено

App Privacy

The developer, Grupa OLX, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

Lifestyle
Business
Lifestyle
Lifestyle

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle